Flora Natura Ginkgo biloba BIO 20x15 ml

Doplněk stravy

Flora Natura Ginkgo biloba BIO je 100% přírodní přípravek z listů jinanu, který příznivě ovlivňuje činnost mozku a podporuje paměť a soustředění.
*Sleva 15 % při nákupu nad 329 Kč *Při nákupu produktů značky Flora Natura v minimální hodnotě 329 Kč vč. DPH získáte slevu 15 %. Akce platí do 31. 3. 2023 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
379

Cena za 100 ml: 126 Kč

O produktu

50125310

Doplněk stravy z čisté přírody. Flora Natura Ginkgo biloba BIO je 100% přírodní přípravek z listů jinanu. Díky plnění do jednorázových ampulí, si přípravek uchovává kvalitu i bez konzervačních látek a dostává se k Vám v té nejčistší formě. Jinan dvojlaločný neboli Ginkgo patří k nejstarším stromům na planetě. Jeho zvláštní vějířovité listy se s oblibou užívají v přírodní medicíně. Ginkgo příznivě ovlivňuje činnost mozku, podporuje paměť a soustředění, přispívá k duševní rovnováze.

Hlavní vlastnosti:

  • Ginkgo příznivě ovlivňuje činnost mozku
  • Ginkgo podporuje paměť a soustředění
  • Ginkgo přispívá k duševní rovnováze
  • 100% přírodní doplněk stravy
  • neobsahuje konzervanty ani barviva

Dávkování

Užívejte až 3 ampulky denně před jídlem. Obsah ampule můžete rozpustit ve sklenici vody. Před použitím protřepejte. Jedná se o přírodní produkt, v němž se může tvořit mírný sediment. Neužívejte déle než 3 týdny najednou. Pokud užíváte současně léky, neužívejte nepřetržitě déle než 2 týdny. Před konzumací přípravku se poraďte se svým lékařem.

Složení

1 ampule 15 ml: 100% BIO* Ginkgo biloba listy 2000 mg**. *100% surovin pochází z ekologického zemědělství. ** ekvivalent suché rostliny.

Upozornění

Doplněk stravy. Jen pro orální užití, není vhodné pro injekce. Ginkgo biloba může snižovat srážlivost krve. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není vhodné pro děti do 12 let a těhotné ženy. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.