Farmax FolGravid 30+10 tobolek

Doplněk stravy

Produkt již není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

Kyselina listová a DHA pro Vás i Vaše miminko. Přípravek Folgravid obsahuje kombinaci kyseliny listové a kyseliny dokosahexaenové (DHA), která příznivě ovlivňuje průběh těhotenství a vývoj plodu. Přípravek Folgravid® je určen dospělým ženám už od samého začátku plánování těhotenství, průběhu těhotenství až po ukončení kojení.

  • DHA je omega-3 nenasycená mastná kyselina, která je pro lidský organismus nepostradatelná. DHA přispívá k udržení normální činnosti mozku a normálního stavu zraku Vašeho miminka (příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250 mg DHA denně)
  • Kyselina listováse významně podílí na dělení buněk, krvetvorbě a přispívá k růstu zárodečných tkání včetně placenty. Placenta pak zprostředkovává přenos živin k nenarozenému dítěti.

Dávkování

Užívejte 1 tobolku denně během hlavního jídla.

Složení

DHA 70% 500 mg, kyselina listová 400 µg v jedné tobolce.

Kyselina dokosahexaenová (DHA) - původem z ryb, (obal) želatina, (emulgátor) monoglyceridy slunečnicového oleje, (emulgátor) glycerol monostearát, (obal) glycerol, (barvivo) oxid titaničitý, kyselina listová.

Upozornění

Není určeno pro děti. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah děti! Nepřekračujte doporučené denní dávkování.