Drogerie

Frosch Aviváž Květ bavlny hypoalergenní EKO 750 ml

Značka: FROSCH
  • Hypoalergenní aviváž Frosch EKO s extrakty z květů bavlny pečuje o bílé i barevné prádlo a dodává mu vůni. Díky šetrnému složení ji ocení osoby s citlivou pokožkou.
85

O produktu: Frosch Aviváž Květ bavlny hypoalergenní EKO 750 ml

50139372

Úvod

Hypoalergenní aviváž Frosch EKO s extrakty z květů bavlny pečuje o bílé i barevné prádlo a dodává mu příjemnou vůni. Díky šetrnému složení ji ocení i osoby s velmi citlivou pokožkou. Aviváž s decentní vůní dodá vašemu prádlu jemnost a svěžest. Navíc se v přírodě snadno odbourává a nezanechává po sobě ekologickou stopu. Obal produktu pochází ze 100% recyklovaného a opětovně recyklovatelného materiálu, díky tomu nevzniká plastový odpad. Přípravek obsahuje jemnou parfemaci. Dermatologicky testováno. Vegan.

Hlavní vlastnosti:

  • dodá vašemu prádlu jemnost a svěžest
  • s příjemnou decentní vůní
  • ekologická volba

Použití

Aviváž nalijte do příslušné přihrádky pračky. Použijte 36 ml na froté a čistou bavlnu, 24 ml na smíšené textilie a 18 ml na syntetické tkaniny a ruční praní.


O značce

Značka Frosch se zrodila v Německu jako ekologický průkopník v roce 1986. Jejím cílem je šetrný přístup k životnímu prostředí prostřednictvím ekologických alternativ běžných čisticích prostředků. Firma ve své továrně využívá přírodní a obnovitelné zdroje energie a vodu z vlastní studny. Všechny produkty jsou maximálně šetrné, ale i velmi účinné. Jak je to možné? Povrchově aktivní látky v produktech jsou rostlinného původu, a proto se rychle a zcela biologicky odbourají. Přípravky neobsahují fosfáty, boráty nebo formaldehydy. Obaly produktů jsou vyrobeny z recyklátu a jsou opětovně recyklovatelné. Značka má certifikace EU Ecolabel, EMAS III a LEED Platinum.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.