Fytofontána Aloe vera Juice Forte 2x500 m

Doplněk stravy

Aloe vera džus FORTE je vhodný pro podporu trávicího ústrojí nebo po požití většího množství alkoholu, který je díky Aloe vera rychleji z organismu odbouráván.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50057569

Nápoj vyrobený z koncentrovaného extraktu rostliny Aloe vera Barbadensis, Maracuji a Pupečníku asijského (Centella Asiatica). Je bohatý na polysacharidy, flavonoidy, karotenoidy, draslík, fosfor, vápník, vitamín A, B a C. Aloe vera džus FORTE je vhodný pro podporu trávicího ústrojí nebo po požití většího množství alkoholu, který je díky Aloe vera rychleji z organismu odbouráván. Příznivě působí na střeva, zažívání a slinivku břišní. Povzbuzuje činnost trávících žláz, napomáhá při sekreci sliznic a pozitivně ovlivňuje střevní flóru. Aktivně na sebe váže nežádoucí látky, které se hromadí ve střevech, játrech a žlučníku. Aloe vera podporuje redukci hladiny cukru v krvi. Organické kyseliny v Aloe vera zajišťují ochranu kloubů. Svými antioxidačními účinky je Aloe vera prostředkem pro omezení tvorby volných kyslíkových radikálů, jako jedné z hlavních příčin procesu stárnutí.

Pupečník asijský povzbuzuje centrální nervový systém a tradičně se využívá ke zlepšení mentálních funkcí. Zlepšuje mikrocirkulaci v mozku, stimuluje oběhový systém. Právě díky těmto účinkům se tato rostlina označuje jako „potrava pro mozek“. Působí jako antioxidant a snižuje negativní působení volných radikálů na náš organismus. Podporuje přísun kyslíku k buňkám mozku a zpomaluje jejich přirozený proces stárnutí. U starších osob přispívá k překonání stavu časté zapomnětlivosti, posilňuje vitalitu organismu a zvyšuje jeho odolnost.

Doporučené dávkování:
Užívejte každé ráno před jídlem 0,25 dcl (2,5 – 3 polévkové lžíce), co je doporučená denní dávka.
Na podporu zažívacích procesů můžete užít až 0,5 dcl denně. Je též možné zředit v 1 – 2 dcl vody.

Upozornění:
Skladujte mimo dosah a dohled dětí! Přípravek není určený pro děti, těhotné a kojící ženy. 
Přípravek se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přečtěte si pozorně příbalovou informaci!
Případné jemné usazeniny jsou zapříčiněny rostlinnými složkami, které přípravek obsahuje a žádným způsobem neovlivňují kvalitu výrobku. Před použítím protřepat!

Skladování:
Skladujte na tmavém a suchém místě. Po otevření skladujte v chladu.

Balení:
500 ml + 500 ml

Mimimální trvanlivost: 12 měsíců od data výroby

Výrobce: Herb-Pharma AG Schweiz, Kirchgasse 3, 8001 Zürich, Switzerland

Distributor pro ČR: Herb-Pharma Czech, s.r.o., V Mokřinách 505, 14700 Praha 4, Česká
Republika

Zdroj: www.herb-pharma.com www.fytofontana.com

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.