Fytofontana HAIR Woman sérum 125 ml

Kosmetika

Fyto-biotechnologické sérum s peptidy na omlazení vlasů. Fytofontana HAIR Woman využívá nejnovější technologie, které neutralizují viditelné známky stárnutí vlasů.
Skladem na e-shopu
499

Cena za 100 ml: 399 Kč

O produktu

50127468

Dodejte svým vlasům výživu, kterou potřebují, a ony se vám odvděčí pevností, leskem a zářivým zdravím! Fyto-biotechnologické sérum HAIR Woman na omlazení vlasů pro ženy zvyšuje pevnost vlasů a napomáhá jejich přirozenému růstu. Přípravek využívá nejnovějších technologie s peptidy a rostlinnými extrakty, které působí na úrovni buněk a neutralizují viditelné známky stárnutí vlasů.

Výsledek:

  • stimuluje růst vlasů
  • zvyšuje pevnost vlasů
  • neutralizuje viditelné známky stárnutí vlasů

Složení

Přípravek s peptidy, panthenolem a rostlinnými extrakty z kopřivy, měsíčku lékařského, řebříčku, lopuchu a břízy. Neobsahuje alkohol.

Použití

Nanášejte na suchou pokožku hlavy a jemně vmasírujte pomocí konečků prstů. Používejte každé ráno a večer. Přípravek se neoplachuje. Před použitím jemně protřepte.

Upozornění

Vyhněte se kontaktu s očima. Výrobek je velmi dobře snášený. Navzdory tomu se pro jeho velmi vysokou účinnost doporučuje otestovat jeho reakci nanesením na malou část pokožky a vyčkat 24 hodin. Jakmile pocítíte podráždění nebo zvýšenou citlivost, přestaňte přípravek používat. Případné jiné zbarvení a jemné usazeniny jsou způsobené obsahem rostlinných složek a žádným způsobem neovlivňují kvalitu výrobku.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.