Doplněk stravy

GreenFood Nutrition Lutein + Vitamin A 60 kapslí

  • GreenFood Nutrition Lutein + Vitamin A obsahuje lutein, který jsou přirozenou součástí oční sítnice a vitamin A pro udržení normálního stavu zraku.
149 ušetříte 40 Kč

Původní cena 189 Kč, sleva 21%

Nejnižší cena před slevou: 189 Kč

Cena za 1 kus(tbl): 2 Kč

O produktu: GreenFood Nutrition Lutein + Vitamin A 60 kapslí

50144165

Úvod

Doplněk stravy s luteinem, vitaminem E + vitaminem A, který pomáhá k udržení dobrého stavu zraku. Karotenoid lutein je běžně obsažený v ovoci a zelenině, v našem organizmu se vyskytuje v centrální oblasti sítnice, jež je zodpovědná za ostré vidění. Tělo nedokáže lutein samo syntetizovat, proto je nutný jeho dostatečný přísun ve stravě. Vitamin E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. GreenFood Nutrition Lutein + Vitamin A je plněný do rostlinných kapslí a je vhodný i pro vegany.

Hlavní vlastnosti

  • obsahuje lutein, které jsou přirozenou součástí oční sítnice
  • vitamin A přispívá k udržení normálního stavu zraku
  • vitamin E působí jako antioxidant – přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem

Dávkování

Užívejte 1x denně 1 kapsli. Zapijte dostatečným množstvím tekutiny.


Složení

Plnidlo rýžová mouka, lutein 5% (měsíček lékařský extrakt z květů), vitamín E (DL alfa tocopheryl), vitamín A (acetát), rostlinná kapsle z hypromelózy, protispékavé látky: stearát hořečnatý, oxid křemičitý. Neobsahuje lepek.


Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. U kojících a těhotných žen je vhodná konzultace s lékařem. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.