GreenFood Nutrition Ostropestřec mariánský 60 kapslí

Doplněk stravy

GreenFood Nutrition Ostropestřec mariánský obsahuje látky, které podporují dobré trávení, normální funkci jater a pročištění i normální hladinu cukru v krvi.
195

Cena za 1 kus: 3 Kč

O produktu: GreenFood Nutrition Ostropestřec mariánský 60 kapslí

50144104

Ostropestřec je statná bylina podobná bodláku, která obsahuje aktivní látku silymarin, zodpovědnou za její blahodárné účinky. Používá se zejména k podpoře regenerace a pročištění jater, které jsou hlavním detoxikačním orgánem, napomáhá dobrému trávení, a také příznivě ovlivňuje přirozenou obranyschopnost těla. Pro zpracování se používají zejména dobře vyzrálá a usušená semena, ve kterých se nachází nejvíce aktivních látek. GreenFood Nutrition Ostropestřec mariánský obsahuje silný (80%) koncentrát silymarinu.

Hlavní vlastnosti

  • ostropestřec mariánský přispívá k normální funkci jater a pročištění
  • podporuje normální hladinu cukru v krvi
  • napomáhá normálnímu trávení
  • podporuje přirozenou obranyschopnost – odolnost

Dávkování

Užívejte 2x denně 1 kapsli. Zapijte dostatečným množstvím tekutiny.

Složení

Rýžová mouka, ostropestřec mariánský, rostlinná tobolka z hypromelozy (HPMC), protispékavé látky: stearát hořečnatý, oxid křemičitý. V denní dávce (2 kapsle): ostropestřec mariánský 500 mg, z toho aktivní látka silymarin 400 mg.

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. U kojících a těhotných žen je vhodná konzultace s lékařem. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.