Doplněk stravy

Guareta Prášek s obsahem rozpustné vlákniny 180 g

Značka: GUARETA

Doplněk stravy s galaktomananem guar ke zvýšení podílu rozpustné vlákniny v jídelníčku. Vhodné při nízkoenergetických dietách při nadváze a udržování tělesné hmotnosti.

229

Cena za 100 g: 127,22 Kč

Kupte ještě další produkty a získejte dopravu ZDARMA. 250 Kč

O produktu: Guareta Prášek s obsahem rozpustné vlákniny 180 g

50118359

Úvod

Granulovaná vláknina, vhodná jako doplněk výživy při nízkoenergetických dietách při nadváze a udržování tělesné hmotnosti. Doplněk stravy Guareta Prášek s obsahem rozpustné vlákniny obsahuje přírodní vlákninu z pákistánské rostliny Cyamopsis čtyřlaločný, která se nazývá galaktomanan guar. Tato vláknina dovede pokrýt střevní stěnu a zároveň se smísit s potravou tak, že tím sníží plochu pro vstřebávání cukrů a tuků. Přípravek je vhodný pro vegetariány a vegany.

Hlavní vlastnosti:

  • obsahuje rostlinnou vlákninu galaktomanan guar
  • vhodný doplněk nízkoenergetické diety
  • vhodné pro vegetariány a vegany

Dávkování

3x denně jednu kávovou lžičku (2,5 g) rozmíchejte ve vodě v množství 200 ml a ihned vypijte během jídla. Granulát je možné přidat do pokrmů jako jsou například obilninové kaše, tvarohy nebo pudinky Guareta®.


Složení

Granulovaná vláknina galaktomannan guar z rostliny Cyamopsis čtyřlaločný.


Upozornění

Doplněk stravy. Není určeno dětem a osobám mladším 18 let. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!


O značce

Potravinářsko-farmaceutická společnost Dr. Staněk produkuje svoje výrobky pod značkami Guareta® a DietLine®. Její zakladatel PharmDr. Martin Staněk je absolventem Farmaceutické fakulty, a díky tomu potraviny a výživu vnímá jinak než potravinář či obchodník. Prvořadým cílem společnosti je hledat a upravovat přírodní výživné látky tak, aby je bylo možné využít v dietních režimech pro úpravu nadváhy a obezity. Zpracování surovin nejvyšší možné kvality se snaží co nejvíce přiblížit požadavkům kladeným na léčivé přípravky. Velká pozornost je věnována také chuťové stránce potravin a jejich co nejlepší toleranci.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.