Potraviny a nápoje

Guareta Tyčinka s příchutí broskve 44 g

Značka: GUARETA
5.0

Chutná tyčinka s vlákninou, vitaminy a minerály. Poskytuje kompletní složení z hlediska výživných látek. Ideální náhrada běžné svačiny.

31 ušetříte 8 Kč

Původní cena 39 Kč, sleva 21%

Nejnižší cena před slevou: 39 Kč

Cena za 100 g: 70,45 Kč

O produktu: Guareta Tyčinka s příchutí broskve 44 g

50068726

Úvod

Chutná tyčinka s vlákninou a příchutí broskve. Poskytuje kompletní složení z hlediska výživných látek, které jsou obsaženy v poměrech dle nejnovějších výživových doporučení. Je zdrojem vitaminů A, B, C, D a E a také vápníku a železa. Můžete ji zařadit do jakéhokoliv jídelníčku. Chcete-li kontrolovat svou váhu, pak je Guareta tyčinka s příchutí broskve ideální náhradou běžné svačiny.

Hlavní vlastnosti:

  • tyčinka obsahuje vlákninu
  • zdrojem vitaminů A, B, C, D a E
  • obsahuje vápník a železo

Složení

Mléčný bílkovinný koncentrát, glukózový sirup, poleva (hydrogenovaný rostlinný tuk, sojový lecitin, polyglycerolpoly-ricinoleát, aroma), fruktózový sirup, sorbitolový sirup, jogurtový prášek, kakaové máslo, koncentrát minerálních látek, oligofruktózový sirup, světlicový olej, inulin, celulóza, polydextróza, aroma, glukomanan, pektin, aroma, L-cystin, L-karnitin, vitaminový koncentrát. Energetická hodnota balení 44 g: 727 kJ/173 kcal.

 

 

 

 


Použití

Dvě tyčinky mohou nahradit jedno hlavní jídlo. Vypijte nejméně 200 ml vody s každou tyčinkou. Dodržujte dostatečný příjem vody. Nezbytnou součástí výživy mají být i běžné pokrmy a potraviny.


Upozornění

Tyčinka s cukry a sladidly. Není určeno dětem do tří let. Upozornění pro alergiky: Obsahuje suroviny z mléka a sóji. Může obsahovat stopová množství skořápkových plodů.


O značce

Potravinářsko-farmaceutická společnost Dr. Staněk produkuje svoje výrobky pod značkami Guareta® a DietLine®. Její zakladatel PharmDr. Martin Staněk je absolventem Farmaceutické fakulty, a díky tomu potraviny a výživu vnímá jinak než potravinář či obchodník. Prvořadým cílem společnosti je hledat a upravovat přírodní výživné látky tak, aby je bylo možné využít v dietních režimech pro úpravu nadváhy a obezity. Zpracování surovin nejvyšší možné kvality se snaží co nejvíce přiblížit požadavkům kladeným na léčivé přípravky. Velká pozornost je věnována také chuťové stránce potravin a jejich co nejlepší toleranci.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.