Hami Příkrm Zelenina s jehněčím a jáhlami 200 g

Ostatní příkrmy

Značka: HAMI
Hotový masozeleninový příkrm Zelenina s jehněčím a jáhlami od Hami chutná jak malým, tak větším dětem. Je vyroben ze surovin vysoké kvality. Stačí pouze zamíchat a ohřát.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50125288

Hledáte chutný, a přitom hodnotný příkrm pro svého malého strávníka? Hotový masozeleninový příkrm Zelenina s jehněčím a jáhlami od Hami chutná jak malým, tak větším dětem. Je vyroben ze surovin vysoké kvality. Neobsahuje žádné konzervační látky, přidanou sůl ani mléčné složky. Zelenina je připravována velmi šetrně v páře, aby si zachovala veškeré prospěšné složky. Maso je pečlivě vybíráno z ověřených farem. Příkrm je určen pro děti od ukončeného 6. měsíce. Hotové jídlo ve skleničce se hodí pro domácí stravování i na cesty. Stačí pouze zamíchat a ohřát.

Hlavní vlastnosti:

  • masozeleninový příkrm pro děti od ukončeného 6. měsíce
  • 100% bez konzervantů dle zákona
  • obsahuje zeleninu vařenou v páře
  • bez přidané soli
  • bez mléčné složky

Složení

Složení ve 100 g výrobku: Voda, mrkev 28 %, brambory 10 %, jehněčí maso 9 %, zelené fazolky 4 %, celozrnná jáhlová mouka 3,5 % (obsahuje lepek), cibule 3 %, kukuřičný škrob, řepkový olej. Alergeny: lepek.

Použití

Při otevření víčko musí klapnout. Před ohřátím skleničku otevřete, promíchejte a ohřejte (ale nevařte!) např. ve vodní lázni. Před podáváním zkontrolujte teplotu! Jednou ohřátou část již neuchovávejte. Nespotřebované množství uchovávejte v uzavřené skleničce v chladničce a spotřebujte do 48 hodin. Nepoužívejte kovovou lžičku.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.