Kosmetika

HELAN Šampon na mastné vlasy se suchými lupy 200 ml

Značka: HELAN
  • Šampon s extrakty z dubového dřeva a zázvoru pomáhá zmírnit svědění, omezit tvorbu lupů a obnovit rovnováhu vlasové pokožky.
439

O produktu: HELAN Šampon na mastné vlasy se suchými lupy 200 ml

50116836

Úvod

Bojujte proti nepříjemným lupům pomocí šamponu na mastné vlasy se suchými lupy, který myje a čistí šetrně bez dráždění pokožky. Obsahuje extrakt z dubového dřeva a zázvoru, který zmírňuje svědění pokožky a omezuje tvorbu lupů. Šampon pomáhá obnovit rovnováhu vlasové pokožky.

Výsledek: 

  • obnovuje rovnováhu vlasové pokožky
  • zmírňuje svědění pokožky
  • bojuje proti tvorbě lupů

Použití

Na mokré vlasy naneste odpovídající množství šamponu a jemně promněte. Smyjete tak nečistoty a mastnotu. Opláchněte čistou vlažnou vodou a znovu naneste šampon. Nechte působit ve vlasech a na pokožce hlavy několik minut. Poté znovu opláchněte vlažnou vodou. Nakonec opláchněte chladnější vodou.


O značce

Certifikovaná přírodní kosmetika Helan si zakládá na použití čistých přírodních surovin, dlouholeté tradici a výzkumu s moderními technologiemi, které dokáží co nejlépe využít rostlinný potenciál. Pro svou kosmetiku pečlivě vybírá pouze certifikované suroviny zejména od lokálních dodavatelů. Cílem je vytvářet etické produkty, které jsou férové k přírodě i lidem a jejich práci. I proto jsou kompletně vymyšleny, vyrobeny a zabaleny pouze v Itálii. Výrobky nejsou testovány na zvířatech.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.