Herb&Me Moringa se svízelem sypaný čaj 30 g

Čaje a čajové směsi

5.0
Bylinná směs na přípravu čaje s moringou a svízelem přítulou, který pomáhá navodit normální stav lymfatického systému a působí jako antioxidant.
Skladem na e-shopu
139

Cena za 100 g: 463 Kč

O produktu

50113579

Moringa – zázračný jedlý strom. Vitaminová bomba plná živin. Moringa olejodárná (Moringa oleifera) je vynikajícím zdrojem vitaminu A, vitaminu C, železa, bílkovin, vlákniny, vápníku, hořčíku a draslíku a příznivě ovlivňuje normální hladinu glukózy v krvi.

Moringa se svízelem je bylinná směs určená na přípravu nápoje. Svízel příznivě ovlivňuje normální činnost lymfatického systému a působí jako antioxidant. Lymfatický systém je velmi důležitým článkem lidského těla. Má nezastupitelnou imunitní a čistící funkci. Odvádí z těla škodlivé látky, ale třeba i tuky, naopak přivádí živiny do krve. Jeho správná funkce přímo ovlivňuje rovnováhu vnitřního prostředí těla.


Složení

Moringa olejodárná – list 70 %, Svízel přítula 30 %.

Použití

Pijte 2-3x denně šálek (čajová lžička na 1,5–2 dcl). Směs zalijte horkou vodou max. 80 °C v poměru 1–2 čajové lžičky na 1,5–2 dl. Pro přípravu nápoje v konvici přidejte 1 lžičku navíc. Doba vylouhování 8–10 minut (přikrytý šálek), poté přeceďte.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.