Herbadent Professional Bylinný roztok na dásně 25 ml

50115431

Dentální hygiena

Skladem na e-shopu

149

O produktu

Využijte sílu sedmi léčivých bylin v péči o Vaše ústa. Herbadent masážní roztok se zvýšeným obsahem bylinného extraktu se používá k masáži dásní, zejména při paradentóze. Je vhodný při problémech s afty, opary nebo otlaky pod snímatelnými zubními náhradami a rovnátky. Používá se k výplachům po chirurgických zákrocích v ústní dutině. Obsahuje extrakty z řepíku, heřmánku, šalvěje a nátržníku a rostlinné silice hřebíčku, máty a fenyklu.  

Hlavní vlastnosti:

  • zvýšený obsah bylinného extraktu
  • vhodný k masírování dásní, zejména při paradentóze
  • vhodný při potížích s afty, opary nebo pokud Vás trápí otlaky pod snímatelnými zubními náhradami a rovnátky
  • k výplachům po chirurgických zákrocích v ústní dutině
  • k výplachům při každodenní hygieně

Použití

Použijte k potírání dásní a sliznic dutiny ústní. Aplikujte vatovou tyčinkou namočenou v neředěném roztoku Herbadent. Masáž dásní se provádí tak, že se namočená vatová tyčinka přiloží kolmo k dásni a masíruje se okraj mezizubní papily (10krát okolo každého zubu). Používejte nejlépe večer po vyčištění zubů. Nezapomínejte na pravidelnou návštěvu zubního lékaře a ošetření u dentální hygienistky 1× za půl roku.

Složení

Rostlinné extrakty z řepíku, heřmánku, šalvěje a mochny nátržníku. Přírodní silice hřebíčku, máty a fenyklu.

Upozornění

Nepolykejte. Není vhodné pro děti do 3 let.

Herbadent Herbal Extract (Alcohol denat., Salicylic acid, Aqua purificata, Agrimonia eupatoria ext., Chamomilla recutita ext., Salvia officinalis ext., Potentilla erecta ext.), Eugenia caryophylus oil, Citric acid, Mentha piperita oil, Boric acid, Foeniculum vulgare oil.