Himalyo Tibet Lady Caps 60 kapslí

Doplněk stravy

Značka: HIMALYO
Himalyo Tibet Lady obsahuje přírodní kombinaci rakytníku tibetského, brusinky kanadské a probiotického komplexu pro potřeby žen v intimní oblasti.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50124299

Himalyo Tibet Lady caps obsahuje čistě přírodní kombinaci rostlinných extraktů. Jedinečná kombinace extraktu z plodů rakytníku tibetského, brusinky kanadské a probiotického komplexu byla speciálně vyvinuta po vzoru himalájské medicíny pro potřeby žen v intimní oblasti. Plody rakytníku se v himálajských oblastech hojně užívaly zejména na podporu imunity. Plody brusinky kanadské obsahují také látky, které disponují antioxidačním účinkem, a tím pomáhají při omezování produkce škodlivých volných radikálů v prostředí tkáně. Brusinka podporuje správnou funkci imunitního systému a přispívá k celkové odolnosti organismu. Unikátní probiotický komplex byl navržen speciálně pro ženy.


Dávkování

Doporučené dávkování: 2 kapsle 2x denně.

Složení

Složení 1 kapsle: bio extrakt z plodu rakytníku tibetského (standardizováno na vysoký obsah omega 3–6–9) 200 mg, bio extrakt z plodu brusinky kanadské (standardizováno na vysoký obsah proanthokyanidinů PAC) 200 mg, probiotický komplex 5 mg (Lactobacillus acidophillus 2× 1011 CFU, Bifidobacterium bifidum 3× 1011 CFU, Lactobacillus plantarum 4× 1011 CFU, Lactobacillus rhamnosus 2× 1011 CFU, Lactobacillus fermentum 2× 1011 CFU, Lactobacillus reuteri 2× 1011 CFU), rostlinná kapsle (HPMC), plnivo – rostlinný stearan hořečnatý (10 mg)

Upozornění

Není určeno pro děti do 3 let. Užívání v době těhotenství a kojení konzultujte se svým lékařem. Doplňky stravy nejsou určeny k používání jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování! Uchovávejte v suchu, mimo dosah přímého slunečního záření, při teplotě 10-25 °C. Ukládejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.