HiPP BIO Těstoviny 123 s kukuřicí, zeleninou a mrkví 250g

Ostatní příkrmy

Značka: HIPP
HiPP BIO Těstoviny 123 s kukuřicí, zeleninou a mrkví je hotový pokrm v praktickém plastovém obalu. Je vhodný pro děti od ukončeného 1. roku.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50102788

HiPP BIO Těstoviny 123 s kukuřicí, zeleninou a mrkví obsahuje zeleninu nejvyšší možné kvality. Zelenina se používá zralá a její zpracování probíhá co možná nejšetrněji. Díky tomu si uchová důležité živiny a vitaminy. Při pěstování zeleniny se nepoužívají žádné pesticidy ani chemicky syntetizovaná hnojiva.

  • Pokrm je okořeněn přiměřeně věku dítěte.
  • Je ideální na cesty,můžete snadno ohřát ve vodní lázni nebo v mikrovlnné troubě.

Složení:

Uvařené těstoviny* (tvrdá pšenice s vaječným bílkem, vejce) 40 %, zelenina* 39 % (mrkev* 17 %, kukuřice* 10 %, fenykl*, cibule*), odtučněné mléko*, máslo* 2 %, rýžová mouka*, rýžový škrob*, slunečnicový olej*, sůl s jódem, citrónová šťáva* z koncentrátu, koření* (kurkuma*, tymián*, zázvor*, pepř*, česnek*), antioxidanty1 (kyselina L-askorbová, extrakty obsahující tokoferoly).

*z ekologického zemědělství

1Antioxidanty jsou použity pro ochranu citlivých složek a aroma. Extrakty obsahující tokoferoly se přirozeně vyskytují v rostlinách.

Příkrmy HiPP BIO splňují požadavky dle nařízení pro Ekologické zemědělství. Pečeť BIO kvality garantuje nejvyšší kvalitu a převyšuje požadavky kladené EU na BIO produkty. Potravina pro zvláštní výživu.

 

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.