Hipp JUNIOR MENU BIO Zelenina s těstovinami a šunkou 220 g

Ostatní příkrmy

Značka: HIPP
Chutné hotové jídlo Hipp JUNIOR MENU BIO s kousky masa a zeleniny vhodné od ukončeného 7. měsíce, na kterém se dítě naučí správně žvýkat. Maso je bohaté na bílkoviny a je zdrojem železa.
Skladem na e-shopu
65

Cena za 1 kg: 295 Kč

O produktu

50008294

Intenzivní růst vašeho miminka vyžaduje rozšíření jídelníčku o jídla, která obsahují maso a zeleninu. Maso je bohaté na bílkoviny a je zdrojem přírodního železa. Železo má klíčovou úlohu ve správné tvorbě krve. Junior menu je chutné hotové jídlo s kousky masa a zeleniny. Dítě se na nich naučí správně žvýkat a následně bude moci přejít na klasickou pevnou stravu. Pro děti od ukončeného 7. měsíce věku.

Hlavní vlastnosti:

  • hotové jídlo pro děti od ukončeného 7. měsíce
  • příkrm s hrubší strukturou pro podporu kousání
  • v BIO kvalitě

Složení

Zelenina 49 % (mrkev, rajčata, kukuřice, cibule), vařené těstoviny (mouka z tvrdé pšenice) 19 %, voda, neuzená vepřová šunka 10,5 %, pšeničná mouka, řepkový olej 0,9 %. Obsahuje pšenici a může obsahovat stopy vajec.

Použití

Otevřenou skleničku nebo porci ohřejte ve vodní lázni nebo mikrovlnné troubě. Promíchejte plastovou lžičkou, aby nedošlo k poškození skleničky. Zkontrolujte teplotu pokrmu. Neohřátou část uchovejte v lednici.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.