Ostatní příkrmy

Hipp DĚTSKÉ MENU BIO Těstoviny s lososem, brokolicí a smetanou 250 g

Značka: HIPP

HiPP Těstoviny s lososem, brokolicí a smetanou obsahují větší kousky potravy a lehce stravitelné maso z mořských ryb. Jsou vhodné pro děti od ukončeného 14. měsíce.

75

Cena za 1 kg: 300,00 Kč

Kupte ještě další produkty a získejte dopravu ZDARMA. 250 Kč

O produktu: Hipp DĚTSKÉ MENU BIO Těstoviny s lososem, brokolicí a smetanou 250 g

50075490

Úvod

HiPP Těstoviny s lososem, brokolicí a smetanou obsahují zeleninu nejvyšší možné kvality. Zelenina se používá zralá a její zpracování probíhá co možná nejšetrněji. Díky tomu si uchová důležité živiny a vitaminy. Při pěstování zeleniny se nepoužívají žádné pesticidy ani chemicky syntetizovaná hnojiva.  Mořské ryby pocházejí z pobřežního rybolovu, jehož stanoviště se nacházejí ve vybraných regionech. Dětské Hipp menu je bohaté na omega-3 mastné kyseliny z řepkového oleje a jód. Neobsahuje barviva, konzervační látky a modifikovaný škrob. Příkrm je vhodný pro děti od ukončeného 14. měsíce.

Hlavní vlastnosti:

  • maso-zeleninový příkrm nejvyšší kvality
  • pro děti od ukončeného 14. měsíce
  • BIO kvalita
  • neobsahuje barviva ani konzervanty
  • malé kousky pro podporu kousání

Složení

Zelenina* 32% (mrkev* 20%, brokolice*10%, cibule*), voda, vařené těstoviny ve tvaru mušlí*(mouka z tvrdé PŠENICE, VAJEČNÝ BÍLEK) 17%, LOSOS 8%, uvařené mleté nudle*(mouka z tvrdé PŠENICE), SMETANA* 3%, řepkový olej* 1,3%, rýžová mouka*, citrónová šťáva* z koncentrátu, petržel*, jedlá sůl s jódem.
*z ekologického zemědělství

Příkrmy HiPP BIO splňují požadavky dle nařízení pro Ekologické zemědělství. Pečeť BIO kvality garantuje nejvyšší kvalitu a převyšuje požadavky kladené EU na BIO produkty. Potravina pro zvláštní výživu.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.