Taf Toys Hrací deka s hrazdou Moře

Péče o dítě

Značka: TAF TOYS
Taf Toys Hrací deka s motivy života na moři je vhodná nejen pro malé cestovatele a cestovatelky. Nabízí nádherné ilustrace i hračky, díky kterým může být každý den úplně jiný.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50100341

Dětství je obdobím plným zvídavosti, objevování, her a dětských úsměvů. Po boku krásné polstrované deky s motivy života na moři může být navíc i světem plným úžasných příběhů a hlavně – jistoty pro rodiče, že se jejich malému pokladu během poznávání světa nic nestane.

Dostatek prostoru

Deka totiž dítěti na všechny jeho hry nabízí dostatek prostoru, zároveň je ale díky rozměrům 135 x 90 cm a nízké hmotnosti snadno přenosná. Využívat ji vaše ratolest může již od narození, zájem miminka kromě deky vyvolá i hrazda nad ní. Na hrazdičce váš potomek najde čtyři půvabné barevné hračky – velké a bezpečné zrcátko, cinkající velrybu, chrasticího králíčka a lodičku s kousátkem.

Hračky neustále u sebe

Po oblíbených hračkách si ovšem děťátko nemusí stýskat ani po cestách, všechny je možno sundat a hrát si s nimi mimo hrazdu. Avšak ani hrazdička se vašemu malému uzlíčku jen tak neokouká, všechny hračky na ní lze libovolně vyměňovat. A když už dítko přece jen přestane stabilní hrazdu potřebovat, je ji možno oddělit a využívat samostatně deku se spoustou krásných ilustrací, které se stanou námětem různých příběhů a jiných rozhovorů, které přispívají k rozvoji emoční inteligence dítěte.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.