WAHL 858458 Hřeben na línající srst a podsadu

Ostatní

Značka: WAHL
Odstraňte línající srst a vyčistěte její podsadu za pomoci hřebenu od značky Wahl. Hřeben ro zčesává, uhlazuje a leští chlupy, takže pejsek vypadá vždy skvěle a žádné vypadané chlupy ho v kůži nedráždí. Hřeben je vhodný k použití na středně dlouhou a dlouhou srst
225

O produktu: WAHL 858458 Hřeben na línající srst a podsadu

50100168

Když váš pejsek líná, chlupy nacházíte po celé domácnosti. Je důležité mu srst pravidelně vyčesávat, aby ho netížila a nedráždila v kožichu. Značka Wahl pro tyto účely vytvořila hřeben speciálně určený k odstranění línající srsti a vyčištění podsady srsti. Hřeben je příjemný na dotyk, zvířata nebolí, právě naopak je masíruje, takže si vyčesávání budou užívat.

Pro střední a dlouhou srst

Dlouhá kartáčová vlákna se spolehlivě postarají o hustou srst, jsou určena k vyčesávání středních a dlouhých chlupů. Kromě toho hřeben poslouží také k estetickým úpravám, uhlazení chupů na ocase, uších a na hrudi, aby pejsek vypadal krásně a cítil se skvěle.

Pohodlné používání

Kartáč vám svou protiskluzovou rukojetí přesně padne do dlaně a zajistí pohodlné používání každý den. Srst bude hladká a upravená a zvířata budou moct běhat po venku i v horkých letních měsících bez toho, aniž by je zimní srst zatěžovala.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.