Kosmetika

HYALURMED Opalovací krém s kyselinou hyaluronovou SPF30 200 ml

Značka: HYALURMED
  • Hyalurmed Opalovací krém SPF 30 s kyselinou hyaluronovou poskytuje intenzivní hydrataci a ochranu před slunečními paprsky. Je dobře snášen i nejcitlivější pokožkou.
*Sleva 100 Kč při nákupu produktů značky A-derma v minimální hodnotě 290 Kč. *Při nákupu produktů značky A-Derma v minimální hodnotě 290 Kč vč. DPH získáte slevu 100 Kč. Akce neplatí na zvýhodněná balení a promo balíčky. Akce platí do 31. 10. 2023 nebo do vyprodání zásob.
759

Cena za 100 ml: 380 Kč

O produktu: HYALURMED Opalovací krém s kyselinou hyaluronovou SPF30 200 ml

50109837

Úvod

Intenzivní hydratace a ochrana před slunečními paprsky. Hyalurmed Opalovací krém SPF 30 s kyselinou hyaluronovou obsahuje UVB i UVA filtry a pomáhá tak předcházet stárnutí pleti vlivem slunečního záření. Krém nezpůsobuje žádné podráždění. Je dobře snášen i pokožkou, která je přecitlivělá na opalovací krémy. Dobře se vstřebává a nezanechává mastný film. Pokožka je nejen chráněná, ale díky kyselině hyaluronové i dostatečně hydratovaná. Podporuje regeneraci pokožky, zlepšuje její elasticitu a přispívá k vyhlazení vrásek.

Krycí filtr nové generace

Vysoce účinná, fotostabilní ochrana proti UVA/UVB s krycím homogenním filtrem SunCat spolehlivě předchází spálení pokožky i fotostárnutí. Vodnaté opalovací krémy v rámci SunCat MTA se snadno roztírají a nedráždí pokožku. Vytváří na pokožce specifický film, a tím poskytují dlouhodobější ochranu před slunečním zářením při minimální koncentraci opalovacího krému. Ochrana v souvislosti se sazbami SPF a SPA je mnohem vyšší než u běžných úrovní.

Výsledek:

  • vysoká ochrana před UVA a UVB paprsky
  • aktivně hydratuje a regeneruje pokožku
  • s filtrem SunCat MTA – dlouhodobá ochrana s menším množstvím krému
  • tolerovaný i nejcitlivějšími typy pokožky
  • vytváří na pokožce ochranný štít v podobě tenké voděodolné vrstvy
  • ideální denní opalovací krém na tvář i tělo
  • chrání před fotostárnutím pleti vlivem slunce
  • chrání před pigmentovými skvrnami 
  • nelepí se, nemastí

Použití

Dostatečné množství přípravku naneste na pokožku minimálně 20 minut před vystavením se slunci. Nedostatečné množství výrazně snižuje úroveň ochrany. Při intenzivním opalování se doporučuje aplikovat opalovací krém každých 30 až 60 minut. Aplikaci pravidelně opakujte, zejména po koupání, při nadměrném pocení nebo po osušení ručníkem. Doba ochrany se opakovanou aplikací neprodlužuje.


Upozornění

Nezůstávejte na slunci příliš dlouho, i když jste použili přípravek na ochranu proti slunečnímu záření. Nevystavujte kojence a malé děti přímému slunci. Žádný opalovací přípravek neposkytuje 100% ochranu proti slunečnímu záření. Uchovávejte mimo dosah dětí. Určené jen na vnější použití.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.