Belathena s Beta-Glukanem hydrogelová maska 4 ks

Kosmetika

Akce 3 za cenu 2 Při nákupu 3 ks označených hydrogelových masek značky Belathena v libovolné kombinaci získáte nejlevnější za 0,01 Kč. Akce platí do 30. 4. 2021 nebo do vyprodání zásob. Podmínky akce

Skladem na e-shopu

O produktu

Jedinečná chladivá pleťová maska s Beta-Glukanem zklidňuje pokožku po estetických procedurách a po intenzivním slunění. Pleťová maska dokonale přilne a vytvoří „druhou kůži“. S pohodovou a snadnou aplikací na 40 minut.

Beta-Glukan, aplikovaný na pokožku, působí na pleť chladivým a intenzivně zklidňujícím účinkem, kyselina hyaluronová pokožku hydratuje a kolagen podporuje liftingový efekt pro vráskám.

Zklidňující maska Belathena s Beta-Glukanem poskytuje nižší stupeň hydratace a liftingového efektu, nežli "modré" masky Belathena se zvýšeným obsahem Hyaluronové kyseliny. Je vhodná na problémovou, citlivou a extrémně suchou pleť. Doporučujeme použití masky pro zklidnění pokožky po estetických procedurách, jako micro-needling, peeling či laser nebo po intenzivním slunění či pobytu v soláriu.

Použití:

Aplikace masky Belathena je velmi komfortní. Maska je vyrobena ze super-purifikované celulózy a uvolňuje obsažené látky z obou stran.

Očistěte pleť a přiložte masku na obličej kteroukoli stranou. Maska je rozdělena na dvě poloviny, nejdříve naneste horní část masky, poté dolní. Nechte působit 20-40 minut, pak masku odstraňte. Doporučujeme masku používat pravidelně 2-4x do měsíce. Pro maximální efekt až 3x týdně. 1 balení obsahuje 4 masky a vystačí na 4 zklidňující procedury.

Složení:

Betaglukan, nižší obsah Hyaluronové kyseliny, hydrolyzovaný Kolagen, Voda, Glycerin, antibakteriální látky používané v dětské kosmetice a další podpůrné látky.

Upozornění:

Je-li pleť po použití zarudlá, oteklá nebo svědí, masku dále nepoužívejte. Nepoužívejte přímo na otevřené rány nebo podrážděnou pleť. Neaplikujte na bezprostřední okolí očí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.