INNOVA Zubní pasta pro regeneraci skloviny 75 ml

Dentální hygiena

Skladem na e-shopu nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren

O produktu

Obnovuje zubní sklovinu i pečuje o dásně. Innova Zubní pasta pro regeneraci skloviny obsahuje vysokou dávku amorfního hydroxyapatitu vápenatého získaného patentovanou technologií. Hydroxyapatit neboli tekutá zubní sklovina obnovuje povrch zubu a uzavírá obnažené dentinové kanálky v zubovině. Snižuje přecitlivělost zubů a rozjasňuje zubní sklovinu. Systém WhiTanine® je založen na bázi enzymů a poskytuje jemné bělení zubů. Neobsahuje fluorid.

Výsledek:

  • obnovuje povrch zubů
  • snižuje přecitlivělost zubů
  • jemně bělí a rozjasňuje zubní sklovinu
  • 94,4 % přírodních složek
  • bez obsahu fluoridu

Složení

Aktivní složky: Patentovaný systém WhiTanine® pro jemné bělení skloviny; hydroxyapatit vápenatý (2,25 %), inovativní enzym Tannase pro rozjasnění skloviny; vysokomolekulární Polydon – kulatá forma částic, která rozrušuje bílkovinový povlak a vnější usazeniny bez poškozování skloviny; extrakt z červených hroznů, thymol s dezinfekčním účinkem. Dále obsahuje extrakt ze stévie, bergenie, šišáku bajkalského, indický med, eukalyptol a anýzový olej.

Použití

Používejte zubní pastu 2x denně. K vyčištění zubů postačí menší množství zubní pasty o velikosti hrášku. Vhodná volba při onemocnění dásní i fluoróze.