Institut Esthederm Silky Protective Mist Moderate Sun sametová opalovací mlha 150 ml

Kosmetika

Institut Esthederm Silky Protective Mist moderate sun chrání pokožku před sluncem a zajišťuje krásné, rovnoměrné a zářivé opálení. Lehká voděodolná textura.
NAVÍC Institut Esthederm sametová taška přes rameno Při nákupu produktů značky Institut Esthederm nad 2500 Kč získáte NAVÍC Institut Esthederm sametovou tašku přes rameno za 0,01 Kč. Akce platí do 28. 2. 2023 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
1 790

O produktu

50130623

Sametová opalovací mlha – moderate sun – pro pobyt na mírném slunci. Protective Mist od Institut Esthederm chrání pokožku a je předpokladem pro krásné, rovnoměrné a zářivé opálení. Obsažený kokosový olej a olej z mokřadky poskytují pokožce dokonalou výživu, zjemňují ji a chrání před dehydratací. Díky lehké textuře a jednoduché aplikaci je přípravek vhodný i při sportu, je odolný vůči vodě a potu. Aerosol se rovnoměrně rozptýlí na pokožce a rychle se vstřebá.

Institut Esthederm Silky Protective Mist moderate sun sametová opalovací mlha 150 mla

Tři formy ochrany pro opalování bez pigmentových skvrn a vrásek

  • fotostabilní filtry a clony, které chrání před UVB a UVA zářením
  • Global Cellular Protection stimuluje přirozené obranné mechanizmy pokožky proti negativním vnějším vlivům a působení slunečního záření, pomáhá předcházet jejímu podráždění
  • Technologie Adaptasun podporuje tvorbu pigmentu v pleti pro rychlejší, intenzivnější a rovnoměrné opálení

Biomimetická voda Esthederm plně kontroluje mládí pleti, tak že účinně bojuje proti volným radikálům a podílí se na jejím dobře fungujícím energetickém metabolismu. Přesný poměr minerálních solí hořčíku, sodíku, draslíku a vápníku + aktivní organické látky L-karnosin, hypotaurin, kyselina citrónová a kyselina hyaluronová vytváří optimální, přirozené prostředí pro správné fungování pokožky.

Výsledek

  • pokožka je dokonale chráněná před negativními účinky slunečnímu záření
  • opaluje se rychleji, opálení je více intenzivní a vydrží déle
  • pokožka je sametová na dotek a příjemně voní

Použití

Přípravek Silky Protective Mist moderate sun – mírné slunce – je vhodný pro všechny typy pokožky, vyjma pokožky hyperpigmentované. Dostatečné množství opalovací mlhy nastříkejte na pokožku 20 minut před pobytem na slunci. Přípravek není třeba roztírat, jen nechte volně vstřebat. Nedostatečné množství výrazně snižuje úroveň ochrany. Aplikaci pravidelně opakujte každé 2 hodiny a také po koupání, při nadměrném pocení nebo po osušení ručníkem. Doba ochrany se opakovanou aplikací neprodlužuje.

Co znamenají sluníčka na opalovacích přípravcích Esthederm?

  • 2 sluníčka mírné slunce (moderate sun) – odpovídají UV indexu 5-7 – vhodné pro intenzitu slunečního svitu v našich podmínkách
  • 3 sluníčka – silné slunce (strong sun) – UV index 8-10 – vhodné například do Středomoří a tropických oblastí
  • produkty s ochranou proti slunci v bílých obalech poskytují nejvyšší formu ochrany SPF 50+

Opalovací přípravky Esthederm a označení ochrany SPF

SPF neboli Sun Protection Factor je číslo, které v opalovací kosmetice udává stupeň ochrany před UVB zářením. UVB záření způsobuje spálení a poškození pokožky, stojí za projevy alergií na slunce. Toto záření však tvoří jen zlomek záření, které přes den dopadá na naši pleť. Esthederm, kromě UVB, chrání před celým spektrem záření – před viditelným světlem, které způsobuje například pigmentové skvrny, vrásky a podobně, a i před infračerveným světlem.

Produkty Institut Esthederm jsou ohleduplné k vodním ekosystémům

Upozornění

Nezůstávejte na slunci příliš dlouho, i když jste použili přípravek na ochranu proti slunečnímu záření. Nevystavujte kojence a malé děti přímému slunci. Žádný opalovací přípravek neposkytuje 100% ochranu proti slunečnímu záření.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.