Doplněk stravy

Iskial olej ze žraločích jater

Doplněk stravy s olejem ze žraločích jater v želatinových kapslích. Iskial Naturell olej obsahuje vysoký podíl alkylglycerolů a squalenu.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: Iskial olej ze žraločích jater

50009088

Úvod

Doplněk stravy s olejem ze žraločích jater v želatinových kapslích. Iskial Naturell olej obsahuje vysoký podíl alkylglycerolů a squalenu. V lidském organismu se alkylglycerol vyskytuje ve významnějším množství v mateřském mléce, v játrech, slezině a kostní dřeni. Stimuluje tvorbu granulocytů a zvyšuje aktivitu makrofágů, tedy buněk, které jsou součástí našeho imunitního systému. Také squalen je látka, která se přirozeně vyskytuje v lidském těle. Průmyslově izolována z byla právě z jater žraloka.


Dávkování

Dospělí: 2-4 kapsle denně před jídlem. Děti od 3 let: 1-2 kapsle denně před jídlem. Malým dětem nebo osobám, které mají problémy s polykáním, je možno kapsli propíchnout a její obsah smíchat s jídlem.


Složení

1 kapsle obsahuje: olej z jater žraloka 250 mg, alkylglyceroly 55 mg, z nich squalen 4,3 mg. Složení kapsle: glycerol, želatina.


Upozornění

Doplněk stravy. Není určeno pro děti do 3 let. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí!


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.

Kategorie produktu