Potraviny a nápoje

Iswari Snídaňová směs BIO mladý ječmen-banán 360 g

Značka: ISWARI
Produktová řada: Snídaňová směs

Snídaňová směs s mladým ječmenem a porcí banánového prášku vám příjemně osladí ráno. Neobsahuje lepek.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: Iswari Snídaňová směs BIO mladý ječmen-banán 360 g

50096258

Úvod

Díky snídaňovým směsím Iswari se budete těšit na ranní vstávání. Kombinace kvalitních cereálií s banánovou příchutí a vylepšené mladým ječmenem, dodá vašemu tělu vitalitu a potřebné živiny bez zbytečné zátěže.

Pohanka a oves obsahují pomalu vstřebatelné sacharidy a řadu minerálů. Navíc naklíčená semena jsou lépe stravitelná. Při klíčení se aktivují enzymy, obsažené organické látky štěpí a naše tělo je snáze využije. Mandle jsou přínosné tím, že snižují kyselost organizmu. Všechny suroviny jsou živé, to znamená, že nebyly znehodnoceny tepelnou úpravou. Směs je oslazena pouze přírodním kokosovým cukrem, který je cenný díky nízkému glykemickému indexu.

Hlavní vlastnosti:

  • Z přirozeně bezlepkových surovin
  • Lehce stravitelné cereálie v bio kvalitě
  • Nízký glykemický index
  • S obsahem superfoods
  • Raw (z tepelně neupravovaných surovin)
  • Bio

Složení

Bio pohanková krupice, bio banánový prášek (18 %), bio bezlepkový oves naklíčený – vločky, bio mandlová mouka, bio naklíčená pohanka, bio kokosový cukr, bio mladý ječmen (2 %).


Použití

4 velké polévkové lžíce (cca 60 g) zalijte teplým (do 42 °C) rostlinným či běžným mlékem nebo vodou. Zamíchejte a počkejte 2 minuty. Přidejte plátky čerstvého ovoce (banán, jahody, jablko, a podobně). Můžete dosladit sirupem z agáve či kokosovým cukrem. Směs lze přisypat do jiné, například do cereální kaše a zvýšit tak její nutriční hodnotu. Výborná je s jogurtem.


O značce

Iswari vyrábí kvalitní a čisté výrobky. Věnuje velkou pozornost původu surovin. Odebírá suroviny jen od výrobců, kteří je získávají etickým způsobem. Jejich výrobky splňují přísné EU normy ekologické produkce. Ctí moudrost přírody, a proto se všechny produkty vyrábějí udržitelným způsobem. Jsou 100% přírodní, veganské (bez laktózy), bez konzervantů a umělých barviv a pochází z přirozeně bezlepkových surovin.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.