Potraviny a nápoje

Iswari Bezlepkový oves naklíčený BIO snídaňová směs 360 g

Značka: ISWARI

Šetrně zpracované ovesné vločky z naklíčených semen. Jsou lehce stravitelné a dodají energii na dlouhou dobu.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: Iswari Bezlepkový oves naklíčený BIO snídaňová směs 360 g

50094900

Úvod

Ovesné vločky z naklíčeného ovsa jsou výborně stravitelné. Při klíčení semen dochází k přeměně obsažených škrobů, tuků a bílkovin na jednodušší složky a zvyšuje se množství vitaminů a enzymů. Oves obsahuje takzvané pomalé sacharidy, které se vstřebávají pozvolna a zasytí na dlouhou dobu.

Naklíčená ovesná zrna Iswari jsou dehydratována a maximální teplota zpracování nepřesahuje 40°C. Díky tomu je zachováno maximum živin.

Hlavní vlastnosti:

  • Dobrá stravitelnost
  • Zasytí na dlouhou dobu
  • Neobsahuje lepek

Složení

100 % bio naklíčený bezlepkový oves.


Použití

60 g (cca 4 polévkové lžíce) naklíčeného ovsa zalijte vlažnou vodou nebo vaším oblíbeným rostlinným mlékem. Doslaďte přírodními sladidly s nízkým glykemickým indexem (například kokosovým cukrem). Přidejte kousky sušeného či čerstvého ovoce anebo dochuťte nepraženým kakaem.  

Připravte si ovesné mléko: 40 g naklíčených ovesných  vloček zalijte 0,5 l vody a nechte stát alespoň 1/2 hodiny (nejlépe přes noc). Ochuťte kokosovým cukrem nebo sirupem z agáve. Můžete přidat špetku vanilky nebo skořice. Poté vše rozmixujte a přeceďte přes plátno do připravené nádoby. Mléko skladujeme v lednici. Jeho trvanlivost v uzavřené nádobě je přibližně 3 dny. Dobrou chuť! :-) 


O značce

Iswari vyrábí kvalitní a čisté výrobky. Věnuje velkou pozornost původu surovin. Odebírá suroviny jen od výrobců, kteří je získávají etickým způsobem. Jejich výrobky splňují přísné EU normy ekologické produkce. Ctí moudrost přírody, a proto se všechny produkty vyrábějí udržitelným způsobem. Jsou 100% přírodní, veganské (bez laktózy), bez konzervantů a umělých barviv a pochází z přirozeně bezlepkových surovin.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.