Iswari BIO Kakao nepražené prášek 250 g

Potraviny a nápoje

Značka: ISWARI
Kakao šetrně zpracované při nízkých teplotách pro uchování co nejlepších nutričních vlastností. Jemná lahodná chuť pro vylepšení snídaňových kaší a müsli.
NAVÍC Labeta Želírovací cukr třtinový 4:1 250 g Při nákupu produktů značky Iswari v minimální hodnotě 400 Kč získáte NAVÍC Labeta Želírovací cukr třtinový 4:1 250 g za 0,01 Kč. Akce platí do 28.2. 2023 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
185

Cena za 100 g: 74 Kč

O produktu

50092248

Čisté přírodní kakao z kakaových bobů, které byly zpracovány při nízkých teplotách pro uchování maxima nutričních benefitů. Kakao z nepražených bobů má vysoký podíl bílkovin a obsahuje minerální látky a antioxidanty, které nás chrání před působením volných radikálů. Raw kakao nahradí běžné kakao pro přípravu oblíbeného nápoje. Použijte jej k ochucení cereálních pokrmů, kaší a sladkých dezertů.


Složení

100 % bio nepražené kakao.

Použití

Smíchejte 1 lžící raw kakaa s 200 ml rostlinného mléka. Posypte s ním cereální kaši, přidejte do jogurtu, sladkého dezertu a podobně.

O značce

Iswari vyrábí kvalitní a čisté výrobky. Věnuje velkou pozornost původu surovin. Odebírá suroviny jen od výrobců, kteří je získávají etickým způsobem. Jejich výrobky splňují přísné EU normy ekologické produkce. Ctí moudrost přírody, a proto se všechny produkty vyrábějí udržitelným způsobem. Jsou 100 % přírodní, veganské (bez laktózy), bez konzervantů a umělých barviv a pochází z přirozeně bezlepkových surovin.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.