Jamieson Lutein-Z 30 kapslí

Doplněk stravy

Značka: JAMIESON
Jamieson Lutein je doplněk stravy s obsahem extraktu z jadérek révy vinné, borůvek pro udržení normálního zraku a Ginkgo biloby pro správné prokrvení tkání.
NAVÍC Jamieson Vitamín D3 400 IU 90 tablet Při nákupu 2 kusů produktů značky Jamieson v libovolné kombinaci získáte NAVÍC Jamieson Vitamín D3 400 IU 90 tablet za 0,01 Kč. Akce platí do 30. 4. 2023 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
289

Cena za 1 kus: 10 Kč

O produktu

50089702

Extrakt z jadérek révy vinné udržuje v normálním stavu cévy a kapiláry a přirozeně chrání před účinky volných radikálů. Borůvky přispívají k ochraně organizmu před oxidačním poškozením, pomáhají udržovat normální stav očí, normální činnost cévní soustavy. Ginkgo biloba podporuje periferní krevní oběh.


Dávkování

Dospělí 1 kapsle denně. Užívání delší než 3 měsíce konzultujte s lékařem.

Složení

Složení: Lutein (aksamitník vzpřímený), nosič (rozpustná celulóza, celulóza), protispékavá látka (dihydrogenfosforečnan vápenatý), extrakt Ginkgo biloba, extrakt borůvek, extrakt hroznových jadérek, leštící látka (rostlinný stearan hořečnatý), zelený čaj, leštící látka (oxid křemičitý).

Upozornění

Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. O užívání přípravku by se měli poradit s lékařem osoby s poruchou funkce jater, při objevení se příznaků onemocnění jater (bolest břicha, tmavá moč nebo žloutenka), při nedostatku železa, při užívání léků na cukrovku, vysoký krevní tlak a záchvaty. Neužívejte současně s jinými doplňky ovlivňujícími srážlivost krve (např. na ředění krve, náhrady faktorů srážení krve, kys. acetylsalicylová, ibuprofen, rybí olej, vitamín E) - zvyšují riziko spontánního krvácení. Neužívejte, pokud jste alergičtí na rostliny čeledi hvězdnicovitých. Uchovávejte uzavřené, na suchém chladném místě, při teplotě 15-25 ° C, mimo dosah malých dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Doplněk stravy není určen k používání jako náhrada pestré stravy a nenahrazuje význam různorodé a vyvážené stravy a zdravého životního stylu.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.