Jamieson Lutein-Z 30 kapslí

Doplněk stravy

Skladem na e-shopu

295

Cena za 1 kus(tbl): 10 Kč

O produktu

Extrakt z jadérek révy vinné udržuje v normálním stavu cévy a kapiláry a přirozeně chrání před účinky volných radikálů. Borůvky přispívají k ochraně organizmu před oxidačním poškozením, pomáhají udržovat normální stav očí, normální činnost cévní soustavy. Ginkgo biloba podporuje periferní krevní oběh.

Dávkování:
dospělí 1 kapsle denně. Užívání delší než 3 měsíce konzultujte s lékařem.

Každá kapsle obsahuje:
Lutein (Tagetes erecta, květ)..10 mg
Zeaxanthin (Tagetes erecta, květ)........500 μg
Réva vinná - jadérka extrakt 30:1 (Vitis vinifera)...25 mg ekvivalent k 750 mg rostliny, standardizované na 95 % proantokyanidinů;
Ginkgo biloba, listy (55:1) Extrakt.40 mg ekvivalent k 2200 mg sušené rostliny;
Borůvky (4:1) extrakt (Vaccinium Myrtillus, plod)..25 mg ekvivalent k 100 mg sušené rostliny;
Zelený čaj (Camelia sinensis, listy).......3 mg standardizované na 40 % polyfenolů (30% katechiny, 15% EGCG, 10% kofein)

Složení: Lutein (aksamitník vzpřímený), nosič (rozpustná celulóza, celulóza), protispékavá látka (dihydrogenfosforečnan vápenatý), extrakt Ginkgo biloba, extrakt borůvek, extrakt hroznových jadérek, leštící látka (rostlinný stearan hořečnatý), zelený čaj, leštící látka (oxid křemičitý).

Upozornění:
Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. O užívání přípravku by se měli poradit s lékařem osoby s poruchou funkce jater, při objevení se příznaků onemocnění jater (bolest břicha, tmavá moč nebo žloutenka), při nedostatku železa, při užívání léků na cukrovku, vysoký krevní tlak a záchvaty. Neužívejte současně s jinými doplňky ovlivňujícími srážlivost krve (např. na ředění krve, náhrady faktorů srážení krve, kys. acetylsalicylová, ibuprofen, rybí olej, vitamín E) - zvyšují riziko spontánního krvácení. Neužívejte, pokud jste alergičtí na rostliny čeledi hvězdnicovitých. Uchovávejte uzavřené, na suchém chladném místě, při teplotě 15-25 ° C, mimo dosah malých dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Doplněk stravy není určen k používání jako náhrada pestré stravy a nenahrazuje význam různorodé a vyvážené stravy a zdravého životního stylu.

Balení: 30 kapslí