516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

Jamieson Melatonin 1 mg sprej 58 ml

Jamieson Melatonin 1 mg sprej 58 ml

Jamieson Melatonin 1 mg sprej 58 ml

50101215
Doplněk stravy: Více o legislativě
319 Kč 550 Kč / 100 ml
Skladem na e-shopu

JAMIESON Melatonin 1 mg sprej je doplněk stravy ve formě spreje pro perorální použití. Rychlý účinek, přírodní mátová příchuť.

Podrobné informace o produktu

JAMIESON Melatonin 1 mg sprej je doplněk stravy ve formě spreje pro perorální použití. Rychlý účinek, přírodní mátová příchuť.

Melatonin:

  • přispívá ke zmírnění subjektivního pocitu únavy v důsledku časového posunu (po dlouhé cestě letadlem). Příznivého účinku se dosáhne při konzumaci alespoň 0,5 mg melatoninu krátce před spaním v první den cesty a několik následujících dní po příjezdu do cílového místa.
  • přispívá ke zkrácení doby nutné pro usnutí. Příznivého účinku se dosáhne při konzumaci  1 mg melatoninu před spaním.

Dávkování:

Dospělí aplikují sprej přímo do úst 1× denně těsně před spaním. Neřiďte vozidla a neobsluhujte stroje 5 hodin po užití melatoninu. O užívání delším než 1 měsíc se poraďte s lékařem. Před použitím důkladně protřepejte.

Složení:

1 dávka spreje obsahuje: Melatonin ... 1 mg
nosič (purifikovaná voda), lešticí látka (glycerol), zvýrazňovač chuti (koncentrovaný jablečný džus), melatonin, přírodní příchuť mátová, želírující látka (xanthanová guma), regulátor kyselosti (kyselina citronová), aróma (sorban draselný), sladidlo (extrakt z listů stévie).

 

Upozornění:

Nevhodné pro těhotné, kojící ženy a malé děti. Nedoporučuje se užívat současně s alkoholem, jinými léky nebo doplňky stravy se sedativním účinkem. Poraďte se o užívání doplňku stravy s lékařem, pokud užíváte antikoagulanty, antikonvulziva, léky na krevní tlak, imunosupresiva, sedativa, hypnotika nebo psychotropní léky, nebo steroidy, pokud trpíte onemocněním kardiovaskulárního systému, chronickým onemocněním ledvin, imunitního systému nebo jater, depresí nebo souvisejícím onemocněním, astmatem, diabetes nebo hypoglykémií, hormonálními onemocněními nebo křečemi nebo migrénami. Poraďte se s lékařem, pokud potíže přetrvávají nebo se zhoršují nebo pokud nespavost přetrvává nepřetržitě déle než 1 měsíc (chronická nespavost). Při výskytu mírných trávicích obtíží (nevolnost, zvracení, křeče) a/nebo zřídka alergických reakcích přerušte užívání. Skladujte při teplotě 15–25 °C, mimo dosah malých dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Doplněk stravy není určen k používání jako náhrada pestré stravy a nenahrazuje význam různorodé a vyvážené stravy a zdravého životního stylu.

Dodavatel: INTERPHARM Slovakia a.s.

Vyrobeno v Kanadě.

Parametry

Značka Jamieson
Forma Sprej
EAN 064642078612

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.