WAHL 9160-2016 Kabelový zastřihovač pro zvířata BASIC

Ostatní

Značka: WAHL
Kabelový zastřihovač srsti zvířat je určen pro úpravu krátké srsti, například chlupů na hlavě. Kvalitní ostří umožní nastavení výšky střihu od 1 do 12 mm. V balení naleznete hřebeny s šířkou od 3 do 25 mm.

Produkt ješte není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

1 550
Dočasně nedostupné

O produktu

50100160

Pro vaše zvířata s krátkou srstí je určen kabelový zastřihovač Wahl Basic. Jde o rychlý a efektivní způsob, jak zastřihnout vašim zvířecím miláčků chlupy na hlavě. Používání je zcela bezpečné, zvířátkům nehrozí žádné riziko poranění. Přístroj zvířatům zajistí během chvilky sestřih, jako byste je nechali stříhat u profesionála.

Velké možnosti nastavení

V balení naleznete sadu samoostřících ocelových čepelí s šířkou záběru 30 mm. Podle velikosti vašeho zvířetem lze nastavit šířku hřebenů na hodnoty 3, 10, 13 nebo 25 mm. Holící hlava nabízí čtyři úrovně nastavení a výšku střihu lze volit od 1 do 12 mm. Nastavení provádíte za pomoci páčky umístěné na straně přístroje.

Kabelový provoz

Zařízení je při provozu napájeno ze sítě, takže se nestane, že vám v polovině práce dojde baterie a vy budete muset čekat několik hodin, ež budete moct pejska dostříhat. Strojek je téměř neslyšitelný, což ocení především ti, kteří mají doma zvířata citlivá na hluk.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.