Videa –⁠ VET

  (6)
 • Problémové chování a jak reagovat

  Psychika každého pejska je stejně individuální, jako je tomu u lidí. Každý z nás má „něco za sebou“ a podle toho se také chová. I problémové chování pejsků obvykle tkví ve špatném zacházení či jiných traumatických zkušenostech pejsků.
  Problémové chování a jak reagovat
 • Přivolání pejska a další povely

  „Ke mně“ je základní povel výcviku, ale ve skutečnosti je to náročná disciplína pro pejska i páníčka. Veronika Langmajerová z plzeňského „jiného cvičáku“ Tuten Pesplac vysvětluje v detailu efektivní metody výcviku v povelu „ke mně“ a další důležité povely.
  Přivolání pejska a další povely
 • Jak se liší papíroví a nepapíroví pejsci

  Koučka pro lidi, kteří chtějí správně vést svého pejska, aneb Veronika Langmajerová z plzeňského „jiného cvičáku“ Tuten Pesplac vysvětluje rozdíl mezi „papírovým“ štěnětem a pejskem „bez papírů.
  Jak se liší papíroví a nepapíroví pejsci
 • Pozitivní metody tréninku

  Proč je pozitivní trénink úspěšnější než negativní, jaké pomůcky se při pozitivním tréninku používají, na jakém principu je metoda pozitivního tréninku postavená a proč ji hravě zvládne každý páníček, to vám přiblíží Veronika Langmajerová, psí trenérka.
  Pozitivní metody tréninku
 • Štěňátko: první produkty do začátku

  Uvažujete o pořízení pejska? Co všechno ale musí být doma nachystané, než se nový psí člen rodiny nastěhuje? S Veronikou Langmajerovou z plzeňského „jiného cvičáku“ Tuten Pesplac se podíváme na základní příslušenství.
  Štěňátko: první produkty do začátku
 • Základní povely v komunikaci s pejskem

  Psí trenérka Veronika Langmajerová z plzeňského „jiného cvičáku“ Tuten Pesplac se ve videu ze série Tipy psí trenérky pro páníčky zabývá vysvětlením vzájemné komunikace pejska a člověka. Nejde jenom o povely, ale také o tón a melodii hlasu.
  Základní povely v komunikaci s pejskem