KLORANE Bébé Maman Olej na strie 200 ml + Mycí gel 75 ml

50109242

Kosmetika

3 za 2

Produkt je dočasně nedostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

O produktu

Maman Olej na strie: Kompozice výživných a zvláčňujících olejů. Je určená k pravidelné péči od prvního trimestru těhotenství a v období kojení. Zvyšuje pružnost kůže, která je tak odolnější vůči napínání. Koriguje nově vzniklé strie a předchází tvoření dalších. Vyživuje, hydratuje a zmírňuje pocity svědění. Snadno se vstřebává a voní po květinách. 98 % složek rostlinného původu.

Mycí gel: Obsahuje výtažky z měsíčku pěstovaného v bio kvalitě. Hodí se na normální pokožku a vlásky. Je ideální pro miminka a kojence. Hydratační složky poskytují pokožce ochranu proti vysoušení. Vlásky se po umytí snadno rozčesávají a jsou provoněné příjemnou květinovou vůní. Neštípe v očích.

Použití

Maman Olej na strie: V období těhotenství a kojení aplikujte 1-2x denně. Zaměřte se na problematické partie (břicho, boky, prsa, stehna). Před kojením pečlivě otřete bradavky.

Mycí gel: Jemně napěňte na navlhčené pokožce a mokrých vláskách. Následně důkladně opláchněte. Při zasažení očí ihned pečlivě vypláchněte čistou vodou.

Složení

Maman Olej na strie: Karthamový a pupalkový olej (Omega 6), lničkový olej (Omega 6), Vitamín E, parfemace, bez fenoxyethanolu, bez alkoholu a esenciálních olejů.

Mycí gel: Hypoalergenní složení s výtažky z měsíčku. Má velmi jemnou vůni a je biologicky odbouratelný.

Parametry
Značka KLORANE Bébé
Typ pleti Pro všechny typy pleti
Forma Set
Věk dítěte
EAN 3282779060615
Darujte na Vánoce to nejcennější Darujte na Vánoce to nejcennější