KLORANE Bébé Výživný krém 125 ml + Mycí gel 200 ml

50109241

Kosmetika

Při nákupu tohoto produktu získáte NAVÍC Klorane Bebe pěnivý gel 50 ml.

Akce platí do 30. 9. 2019 nebo do vyprodání zásob. Podmínky akce

Skladem u dodavatele

399

O produktu

Výživný krém: Obsahuje výtažky z měsíčku pěstovaného v bio kvalitě. Chrání před vnějšími vlivy a zklidňuje podráždění. Pomáhá obnovit přirozenou rovnováhu dětské pokožky. Je ideální pro suchou pokožku. Používá se při podráždění v okolí úst, na prasklinky na ručičkách nebo na mléčné krusty ve vlasové pokožce. Hydratuje a vyživuje, snadno se roztírá a je hypoalergenní. Výsledkem je hebká a jemně provoněná pokožka.

Mycí gel: Obsahuje výtažky z měsíčku pěstovaného v bio kvalitě. Hodí se na normální pokožku a vlásky. Je ideální pro miminka a kojence. Hydratační složky poskytují pokožce ochranu proti vysoušení. Vlásky se po umytí snadno rozčesávají a jsou provoněné příjemnou květinovou vůní. Neštípe v očích.

Použití

Výživný krém: Aplikujte na čistou a suchou pokožku. Aplikaci často opakujte. V případě mléčných krust naneste večer výživný krém na postižená místa a vlásky druhý den umyjte jemným pěnivým gelem na tělo a vlasy Klorane Bébé.

Mycí gel: Jemně napěňte na navlhčené pokožce a mokrých vláskách. Následně důkladně opláchněte. Při zasažení očí ihned pečlivě vypláchněte čistou vodou.

Složení

Výživný krém: Výtažky z měsíčku a vysoce hydratační a emolienční vazelinovo-glycerinový komplex.

Mycí gel: Hypoalergenní složení s výtažky z měsíčku. Má velmi jemnou vůni a je biologicky odbouratelný.

Parametry
Značka KLORANE Bébé
Typ pleti Pro všechny typy pleti
Pro koho Pro děti
Forma Set
Věk dítěte od narození
EAN 3282779060608