KLORANE Keratincaps Síla a vitalita 3x30 kapslí

Doplněk stravy

Značka: KLORANE
KLORANE Keratincaps Síla a vitalita obsahuje keratin, který je důležitou stavební složkou vlasů. Biotin, zinek a selen přispívají k dobrému stavu vlasů.
Skladem na e-shopu
1 290

Cena za 100 g: 1 433 Kč

O produktu

50103897

KLORANE Keratincaps Síla a vitalita obsahuje keratin, který je stavebním proteinem vlasů. Biotin, zinek a selen přispívají k tomu, aby byly vlasy ve stále dobrém stavu, vitamin E působí jako antioxidant, vitamin B6 přispívá k normální syntéze cysteinu (aminokyselina). Pro vitálnější a silnější vlasy od kořínků až po konečky.

Hlavní vlastnosti:

  • obsahuje keratin, který je základní složkou vlasů
  • biotin, zinek a selen přispívají k dobrému stavu vlasů
  • vitamin E, zinek a selen působí jako antioxidanty

Dávkování

Každé ráno užijte 1 tobolku a zapijte dostatečným množstvím vody. Doporučuje se tříměsíční kúra.

Složení

Olej z tykvových semen (Cucurbita pepo); rybí želatina; zahušťovadlo: glycerol; leštící látka: žlutý včelí vosk; keratinový hydrolyzát; síran zinečnatý; DL-alfa-tokoferyl-acetát; nikotinamid; emulgátor: řepkový lecitin (E322); pyridoxin-hydrochlorid; suchý chininový extrakt (kůra Cinchona pubescens) - Barviva: E171, E150a, E110**, E129**, E133; seleničitan sodný; biotin. **Může mít nepříznivý vliv na aktivitu a pozornost dětí.

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.