KLORANE XMASS Šampon 400ml + Balzám na vlasy 200ml s výtažkem z pouštních datlí

KLORANE XMASS Šampon 400ml + Balzám na vlasy 200ml s výtažkem z pouštních datlí

Kosmetika
380 Kč Dostupnost:
skladem

Při nákupu produktů Klorane v minimální hodnotě 399 Kč vč. DPH získáte NAVÍC KLORANE Šampon s výtažkem z oliv 100ml za 0,01 Kč vč. DPH. Akce platí do 31.12.2016 nebo do vyprodání zásob.

Dárkové balení obsahuje KLORANE Šampon 400ml a Balzám na vlasy 200ml s výtažkem z pouštních datlí na suché, poškozené a lámavé vlasy.

Podrobné informace o produktu

KLORANE Šampon s výtažkem z pouštních datlí 400ml

Šampon Klorane s výtažkem z pouštních datlí, určený pro suché, poškozené a lámavé vlasy, dodává vlasům prvky nezbytné pro jejich odolnost a výživu.

Díky vyživujícímu složení jemně myje vlasy a chrání rovnováhu vlasové pokožky a vlasů. Jeho bohatá textura obalí vlas po celé jeho délce a reparuje jej od kořínků až ke konečkům. Vlasy jsou vyživené a posílené, vrací se jim pružnost a hebkost.

Návod k použití: Jedna aplikace stačí. Důkladně opláchněte. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou.

Bez parabenů – Bez silikonů – Testováno pod dermatologickým dohledem – Bioodbouratelné složení*.

*V souladu s mezinárodní normou OECD 301B.

Obsah: 400ml

 

KLORANE Balzám na vlasy s výtažkem z pouštních datlí 200ml

Pro suché, poškozené a lámavé vlasy.

Tento vláčný balzám na vlasy dodává vlasu nezbytné látky pro jeho výživu a odolnost. Díky jedinečnému spojení datlovníku pouštního s obnovující rostlinnou složkou obnovuje suché, poškozené a lámavé vlasy. Okamžitě přilne k vlasům, usnadní jejich rozčesávání a přitom je nezatěžuje. Vyživené a posílené vlasy získají zpět svoji pružnost a poddajnost.

Návod k použití: Aplikujte na vlhké vlasy umyté Šamponem s výtažkem z pouštních datlí po celé délce až ke konečkům. Nechejte působit 2 až 3 minuty. Opláchněte. Při zasažení očí okamžitě důkladně opláchněte vodou.

Bez parabenů – Bez silikonů – Testováno pod dermatologickým dohledem – Bioodbouratelné složení*.

Datlovník pouštní je pozoruhodný strom rostoucí v suchých oblastech tropické Afriky. Vyznačuje se výjimečnou schopností optimálně využívat omezené zdroje ze svého okolního prostředí a vytvářet si zásoby výživy, aby zůstal po mnoho měsíců zdravý. Z jeho ručně oloupaných jader koncentrujeme výtažek, jehož účinek proti lámání vlasů byl vědecky prokázán** a patentován***.

*V souladu s mezinárodní normou OECD 301B.

**Test ex-vivo na výtažku z datlovníku pouštního.

*** Patentováno.

Obsah: 200ml

Parametry produktu

  • Značka
  • Klorane
  • Použiji na
  • Vlasy
  • EAN
  • 3282779004190
Ověření internetových stránek a lékárny: Logo pro zásilkový výdej léčivých přípravků