KORFF Sun Secret Tyčinka na opalování SPF50+ 25 ml

Kosmetika

Značka: KORFF
Tyčinka na opalování KORFF Sun Secret SPF50+ poskytuje velmi vysokou ochranu před UV zářením. Bojuje proti fotostárnutí. Praktické balení je skvělé nejen na cesty.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

389 ušetříte 260 Kč

Původní cena 649 Kč sleva 40%

O produktu

50136422

Voděodolná a nekomedogenní tyčinka na opalování KORFF Sun Secret SPF50+ poskytuje velmi vysokou ochranu před UV zářením. Použijte ji na obličej a citlivá místa na těle. Tyčinka chrání pokožku před vznikem pigmentových skvrn a bojuje proti fotostárnutí. S lehkou a suchou texturou snadno klouže po pleti, rychle se vstřebává a nezanechává nežádoucí stopy. Praktické balení v tyčince je velmi skladné, perfektní na cesty.

Hlavní vlastnosti:

  • velmi vysoká ochrana před UV zářením
  • nezanechává stopy na pokožce
  • praktické balení v tyčince

Použití

Před pobytem na slunci aplikujte na pokožku dostatečnou vrstvu přípravku a rovnoměrně rozetřete. Nedostatečné množství výrazně snižuje úroveň ochrany. Ačkoliv je krém voděodolný, doporučujeme ho v průběhu opalování nanášet opakovaně, zvláště po koupání a osušení ručníkem nebo při nadměrném pocení. Doba ochrany se opakovanou aplikací neprodlužuje.

Upozornění

Nezůstávejte příliš dlouho na slunci. Vždy používejte ochranné prostředky. Vyhýbejte se zejména přímému slunečnímu záření. Žádný přípravek neposkytuje 100% ochranu. Nadměrná expozice sluncem představuje vážné zdravotní riziko.

O značce

TECHNOLOGIE – CITLIVOST – INOVACE. Značka KORFF dosáhla úspěchu u klientů především díky své vysoké kvalitě a farmaceutickým technologiím, respektujícím zdraví pokožky. Při výrobě produktů, které tak rádi používáte, je kladen důraz nejen na kvalitu, ale také na přísně střežené technologické procesy, které zaručují jedinečné účinky.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.