Kosmetika

KORFF Sun Secret Tyčinka na opalování SPF50+ 25 ml

Značka: KORFF
Produktová řada: Sun Secret

Tyčinka na opalování KORFF Sun Secret SPF50+ poskytuje velmi vysokou ochranu před UV zářením. Bojuje proti fotostárnutí. Praktické balení je skvělé nejen na cesty.

NAVÍC KORFF Kompaktní bronzující pudr 01 9 g Při nákupu produktů značky Korff v minimální hodnotě 999 Kč vč. DPH získáte NAVÍC KORFF Kompaktní bronzující pudr 01 9 g za 0,01 Kč. Akce platí do 30. 6. 2024 nebo do vyprodání zásob.
459
Ušetříte 20%

Původní cena:  575 Kč  ·  sleva 116 Kč

Nejnižší cena před slevou: 575 Kč

Doprava zdarma

O produktu: KORFF Sun Secret Tyčinka na opalování SPF50+ 25 ml

50136422

Úvod

Voděodolná a nekomedogenní tyčinka na opalování KORFF Sun Secret SPF50+ poskytuje velmi vysokou ochranu před UV zářením. Použijte ji na obličej a citlivá místa na těle. Tyčinka chrání pokožku před vznikem pigmentových skvrn a bojuje proti fotostárnutí. S lehkou a suchou texturou snadno klouže po pleti, rychle se vstřebává a nezanechává nežádoucí stopy. Praktické balení v tyčince je velmi skladné, perfektní na cesty.

Hlavní vlastnosti:

  • velmi vysoká ochrana před UV zářením
  • nezanechává stopy na pokožce
  • praktické balení v tyčince

Použití

Před pobytem na slunci aplikujte na pokožku dostatečnou vrstvu přípravku a rovnoměrně rozetřete. Nedostatečné množství výrazně snižuje úroveň ochrany. Ačkoliv je krém voděodolný, doporučujeme ho v průběhu opalování nanášet opakovaně, zvláště po koupání a osušení ručníkem nebo při nadměrném pocení. Doba ochrany se opakovanou aplikací neprodlužuje.


Upozornění

Nezůstávejte příliš dlouho na slunci. Vždy používejte ochranné prostředky. Vyhýbejte se zejména přímému slunečnímu záření. Žádný přípravek neposkytuje 100% ochranu. Nadměrná expozice sluncem představuje vážné zdravotní riziko.


O značce

TECHNOLOGIE – CITLIVOST – INOVACE. Značka KORFF dosáhla úspěchu u klientů především díky své vysoké kvalitě a farmaceutickým technologiím, respektujícím zdraví pokožky. Při výrobě produktů, které tak rádi používáte, je kladen důraz nejen na kvalitu, ale také na přísně střežené technologické procesy, které zaručují jedinečné účinky.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.