Ladival Alergická pokožka OF50+ gel 50 ml

Kosmetika

Skladem u dodavatele

O produktu

Pokud se Vám na pokožce po pobytu na slunci objeví zarudlá místa, nejspíš se jedná o sluneční alergii. Podrážděná pokožka zpravidla svědí a může vystupovat do nepříjemných pupínků až puchýřků. Ladival Alergická pokožka OF50+ gel byl vytvořen speciálně pro pokožku se sklonem ke sluneční alergii. Poskytuje trojnásobnou sluneční ochranu: Vysoce účinné UVA a UVB filtry jsou doplněny unikátní kombinací antioxidantů k ochraně proti infračervenému záření A (IR-A).

Lehký gel vhodný i pro mastnou pleť se sklonem k tvorbě akné

Ladival Alergická pokožka OF50+ gel je tvořen hydrofilním základem, ve kterém jsou jemně rozptýleny nerozpustné složky, například UV-filtry. Přípravek vypadá jako mléko a vykazuje stejné kosmetické vlastnosti: výborně se roztírá, rychle se vstřebává, netvoří lepkavý film na pokožce, ale přitom se jedná lehký o gel. Po aplikace je pokožka příjemná na dotek. Gel byl dermatologicky testován. Neobsahuje oleje, emulgátory, parfémy, barviva ani konzervanty. Je voděodolný.

Výsledek:

  • trojí ochrana před sluncem: UVA + UVB + IR-A
  • vhodný pro pokožku alergickou na slunce
  • lehká textura vhodná pro mastnou pleť

Použití

Před použitím dobře protřepejte. Nanášejte na obličej, krk a dekolt. Aplikaci během dne opakujte, zejména po koupání, při nadměrném pocení nebo po osušení ručníkem. Doba ochrany se opakovanou aplikací neprodlužuje. Přípravek je vhodný pro každodenní péči o pleť.

Upozornění

Nezůstávejte na slunci příliš dlouho, i když jste použili přípravek na ochranu proti slunečnímu záření. Vyhněte se intenzivnímu polednímu slunci. Nadměrné slunění představuje vážné zdravotní riziko. Nevystavujte kojence a malé děti přímému slunci. Žádný opalovací přípravek neposkytuje 100 % ochranu proti slunečnímu záření. Vyvarujte se kontaktu s očima.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.