Kosmetika

Ladival Alergická pokožka OF30 sprej 150 ml

Značka: LADIVAL

Ladival Alergická pokožka OF30 sprej je určený pro pleť citlivou na slunce a pleť se sklony k takzvanému Mallorka-akné. Chrání před zářením UVA, UVB, IR-A + modrým světlem.

429

O produktu: Ladival Alergická pokožka OF30 sprej 150 ml

50112646

Úvod

Chraňte svou pleť proti předčasnému stárnutí vlivem slunce! Ladival Alergická pokožka OF30 sprej je opalovací přípravek vyvinutý pro pleť citlivou na slunce a pleť se sklony k takzvanému Mallorka-akné. Má lehkou texturu, a proto je ideálním řešením i pro mastnou pokožku. Nejen UV záření, ale i vysokoenergetické viditelné světlo (například modré světlo) vytváří volné radikály, které mohou vaši pleť zatěžovat. Ladival Alergická pokožka OF30 poskytuje 4násobnou ochranu: před zářením UVA, UVB, IR-A (infračervené záření typu A) + viditelným světlem, včetně modrého světla.

Výsledek

  • chrání před zářením UVA, UVB, IR-A + modrým světlem
  • lehké nemastné složení bez parfemace
  • voděodolné

Použití

Dostatečné množství přípravku naneste na pokožku před vystavením se slunci. Nedostatečné množství výrazně snižuje úroveň ochrany. Před použitím lahvičku protřepejte.  Aplikaci pravidelně opakujte, zejména po koupání, při nadměrném pocení nebo po osušení ručníkem. Doba ochrany se opakovanou aplikací neprodlužuje.


Upozornění

Nezůstávejte na slunci příliš dlouho, i když jste použili přípravek na ochranu proti slunečnímu záření. Nevystavujte kojence a malé děti přímému slunci. Žádný opalovací přípravek neposkytuje 100% ochranu proti slunečnímu záření.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.