Doplněk stravy

Ladival Beta Karoten 15 mg 60 tobolek

Značka: LADIVAL

Ladival Beta Karoten 15 mg je doplněk stravy vytvořený pro krásu pleti během letních dnů. Obsahuje vysokou dávku beta karotenu + biotin a selen.

145

Cena za 1 kus: 2,42 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu: Ladival Beta Karoten 15 mg 60 tobolek

50134839

Úvod

Vysoká dávka beta karotenu + biotin a selen. Ladival Beta Karoten 15 mg je doplněk stravy vytvořený pro krásu pleti během letních dnů. Beta karoten je výrazně zbarvený červeno-oranžový pigment přirozeně se vyskytující v rostlinách a v ovoci. Je prekurzorem vitaminu A – provitaminem, to znamená, že se v lidském těle mění na vitamin A. Vitamin A a biotin jsou látky, které mají vliv na dobrý stav pokožky. Selen patří mezi antioxidanty, látky, které chrání buňky před negativním vlivem volných radikálů. Tyto látky mohou vznikat vlivem UV záření během opalování na slunci.

Krásná pleť & ochrana buněk

  • beta karoten je přirozeným zdrojem vitaminu A, který podporuje zdraví pleti
  • biotin přispívá k dobrému stavu pokožky i vlasů
  • selen podporuje normální stav vlasů a nehtů
  • selen hraje důležitou roli v ochraně buněk před oxidativním stresem, který může vznikat vlivem UV záření

Hlavní vlastnosti

  • vysoká dávka beta karotenu
  • obohaceno o selen a biotin
  • vyrobeno na olejové bázi pro lepší vstřebatelnost

Dávkování

Užívejte obden 1 tobolku během jídla. Zapijte dostatečným množstvím tekutiny. Doporučeno užívat v období opalování na slunci nebo soláriu.


Složení

Sójový olej, beta karoten, želatina, zvlhčující látka (glycerin), seleničitan sodný, antioxidant (sójový lecithin), látka protispékavá (oxid křemičitý), barvivo (oxid železitý), D-biotin. Aktivní látky v 1 tobolce: betakaroten 15 mg (**), selen 55 µg (100 % RHP*), biotin 150 µg (300 % RHP*).


Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není vhodné pro děti. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!

*RHP – referenční hodnota příjmu. **RHP není stanovena.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.