Tiny Love Lehátko 3v1 Rocker Napper šedé / tyrkysové

Péče o dítě

Značka: TINY LOVE
Pohodlné a přitom užitečné lehátko Tiny Love Lehátko 3v1 Rocker Napper vám pomůže v péči o vaše dítě. To si v něm krásně hraje a pokud potřebujete, můžete ho i nakrmit. Lehátko jednoduše ovládáte jednou rukou.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50100358

Krmení či spaní miminko nyní zvládne hravě v pohodlném lehátku. Multifunkční zařízení nabízí hned tři různé funkce využití. Jednak si v něm vaše malé dítě vyhraje, aniž by mu hrozilo jakékoliv nebezpečí. Pokud je unavené, snadno a pohodlně se v lehátku vyspinká. Navíc vám pěkně posedí a umožní snadné krmení bez jakýchkoliv komplikací.

Jednou rukou ovládáte vše

Snadné ovládání lehátka vám umožní jej jednou rukou snadným pohybem přeměnit z horizontální polohy do kolébky s rovným dnem a zvednutými bočnicemi. Tato poloha je speciálně utvořena pro bezpečné spaní dítěte.

Příjemné melodie

Hrací funkce dítě zabaví na dlouhé hodiny. Vyberte si z hudebního boxu libovolné melodie, které jsou doplněny extra světýlky, zavěšenými hračkami a nastavitelným jemného vibrování. Lehátko se může používat již u miminek od narození až do hmotnosti 9 kg v poloze na spaní a hraní a do 18 kg v poloze na sezení.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.