Leitz TruSens Z-3000 zvířata HEPA filtr 1 ks

Elektronika

Značka: LEITZ
HEPA filtr Leitz TruSens Z-3000 zachytí až 99,97 % mikročástic z domácích mazlíčků ze vzduchu v místnosti. Originální díl k čističce vzduchu Leitz TruSens Z-3000.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
2 090

Cena za 1 kus(tbl): 2 090 Kč

O produktu

50127712

Čistička vzduchu Leitz TruSens Z-3000 vám v domácnosti zajistí čistší a zdravější vzduch. Součástí jejího systému čištění je mimo jiné špičkový HEPA filtr, který je potřeba čas od času vyměnit (čistička na tuto potřebu upozorní červenou kontrolkou). Pro dosažení co nejlepších výsledků čištění vzduchu doporučujeme vyměnit filtrační buben určený pro domácnosti se zvířaty každých 12 měsíců (v závislosti na způsobu používání). Užívejte si společnou domácnost s vaším mazlíčkem bez obav z chuchvalců chlupů či nepříjemného zápachu.

Leitz TruSens Z-3000 zvířata HEPA filtr 1 ks4

Třívrstvý HEPA filtr

Označení HEPA znamená „vysoká účinnost zachytávání mikročástic“. 3 vrstvy (all-in-one) zaručí maximální filtrační efekt: omyvatelný předfiltr, filtr HEPA a dvouvrstvý uhlíkový filtr byly speciálně vyvinuté pro zachytávání zvířecích pachů, chlupů a prachu. Kromě běžných domácích alergenů a znečišťujících látek zachycuje tento filtrační buben zvlášť 99,97% vzdušných nečistot od domácích zvířat. Jednoznačně doporučujeme pořízení originálního filtru, který je 100% kompatibilní s daným modelem. Balení obsahuje jeden HEPA filtr. 

Hlavní vlastnosti:

  • náhradní HEPA filtr pro domácnost se zvířaty
  • zachytí až 99,97 % vzdušných nečistot od mazlíčků
  • pro čističku vzduchu Leitz TruSens Z-3000

Leitz TruSens Z-3000 zvířata HEPA filtr 1 ks5


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.