Lenor Aviváž Cotton Sensitive 2x1,2 l 96 praní

Drogerie

Značka: LENOR
Aviváž Cotton Sensitive od firmy Lenor přináší dlouhotrvající svěžest a čistotu vašemu oblečení. Je velmi šetrná, proto ji mohou používat i děti a osoby s citlivou pokožkou.
149 ušetříte 50 Kč

Původní cena 199 Kč , sleva 25%

Nejnižší cena před slevou: 199 Kč

O produktu

50146360

Aviváž Cotton Sensitive od firmy Lenor přináší dlouhotrvající svěžest a čistotu vašemu oblečení. Je velmi šetrná, proto ji mohou používat i děti a osoby s citlivou pokožkou. Usnadňuje následné žehlení a zanechává dokonale hebké oblečení. Tato aviváž vám připraví decentní voňavý zážitek, který oslní vaše smysly. Můžete ji používat společně s vonnými perličkami na praní od značky Lenor Unstoppables, které její vůni nádherně doplní. Lahev aviváže lze znovu recyklovat.

Hlavní vlastnosti:

  • zanechávají dokonale svěží a hebké prádlo
  • ideální pro osoby s citlivou pokožkou
  • dodává prádlu lehkou, okouzlující vůni 
  • dermatologicky testovaná
  • bez barviv

Složení

5-15 % kationtové povrchově aktivní látky, parfémy.

Použití

Přidejte Lenor do posledního máchacího cyklu.

Upozornění

H319 Způsobuje vážné podráždění očí. P102 Uchovávejte mimo dosah dětí. P305 + P351 PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. P312 Necítíte-li se dobře, volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO nebo lékaře. Tento výrobek nepoužívejte na: dětské noční prádlo nebo oděvy označené jako ohnivzdorné, protože výrobek může jejich ohnivzdornost zvýšit, oblečení vyrobené z materiálů s delším vlasem (jako flauš, velur, žinylka a froté).

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.