Drogerie

Lenor Aviváž Sensitive 1,23 l 49 praní

Značka: LENOR
  • Aviváž Sensitive od firmy Lenor dokonale změkčuje, přináší dlouhotrvající svěžest. Je velmi šetrná, proto ji mohou používat i děti a osoby s citlivou pokožkou.
Získejte až 800 Kč zpět z nákupu produktů Procter & Gamble
89

O produktu: Lenor Aviváž Sensitive 1,23 l 49 praní

50147506

Úvod

Aviváž Sensitive od firmy Lenor přináší dlouhotrvající svěžest a čistotu vašemu oblečení. Je velmi šetrná, proto ji mohou používat i děti a osoby s citlivou pokožkou. Usnadňuje následné žehlení a zanechává dokonale hebké oblečení. Tato aviváž vám připraví decentní voňavý zážitek, který oslní vaše smysly. Užijte si nebeskou hebkost po použití této aviváže, která je šetrná i k citlivé pokožce. Certifikovaná ECARF. Lahev aviváže je recyklovatelná.

Hlavní vlastnosti:

  • zanechávají dokonale svěží a hebké prádlo
  • ideální pro osoby s citlivou pokožkou
  • dodává prádlu lehkou, okouzlující vůni 
  • dermatologicky testovaná
  • bez barviv

Složení

5-15% kationtové povrchově aktivní látky, parfémy.


Použití

Přidejte Lenor do posledního máchacího cyklu.


Upozornění

H319 Způsobuje vážné podráždění očí. P102 Uchovávejte mimo dosah dětí. P305 + P351 PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. P312 Necítíte-li se dobře, volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO nebo lékaře. Tento výrobek nepoužívejte na: dětské noční prádlo nebo oděvy označené jako ohnivzdorné, protože výrobek může jejich ohnivzdornost zvýšit, oblečení vyrobené z materiálů s delším vlasem (jako flauš, velur, žinylka a froté).


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.