Leros Bylinné směsi pro pohodovou zimu sypané čaje 2x50 g

Čaje a čajové směsi

Značka: LEROS
5.0
Dárkové balení dvou sypaných bylinných čajů Leros, které navodí klid a pohodu v zimním období. Obsahuje čaje Lehké dýchání a Posílená imunita.
Skladem na e-shopu
179 ušetříte 40 Kč

Původní cena 219 Kč , sleva 18%

Nejnižší cena před slevou: 219 Kč

Cena za 100 g: 179 Kč

O produktu

50133182

Dárkové balení dvou sypaných čajů, které pomohou navodit pohodu a klid v zimním období, potěší vaše blízké nejen na Vánoce. Čajové bylinné směsi podpoří dobré zdraví celé rodiny. Sada obsahuje čaje Lehké dýchání a Posílená imunita zabalené do originálních papírových tubusů. Čaje neobsahují konzervanty ani umělá sladidla, jsou bezlepkové a vhodné i pro vegany.

Hlavní vlastnosti:

  • dárkové balení sypaných bylinných čajů
  • obsahuje Leros čaje Lehké dýchání a Posílená imunita
  • podpoří zdraví a navodí klid v zimním období

Složení

Lehké dýchání: Oplodí šípku (35 %), květ lípy (20 %), květ bezu černého (15 %), nať máty peprné (10 %), květ slézu (10 %), květ divizny (5 %), květ měsíčku (5 %).
Posílená imunita: Plod šípku 48 %, lipový květ 17 %, plod jeřábu ptačího 10 %, plod černého rybízu 10 %, rooibos 6 %, pomerančová kůra 5 %, diviznový květ 4 %.

Použití

Lehké dýchání: 1 lžičku bylinné směsi se přelije vařící vodou (250 ml) a po 10 minutách vyluhování se nálev scedí. Připravuje se vždy čerstvý. Dospělí 2-4 šálky denně. Děti od 3 let 1-2 šálky denně.
Posílená imunita: 1 lžičku bylinné směsi se přelije vařící vodou (250 ml) a po 8-10 minutách vyluhování se nálev scedí. Čaj se pije teplý nebo vlažný. Připravuje se vždy čerstvý. Dospělí max. 4 šálky denně. Děti od 3 let max. 2 šálky denně.

Upozornění

Není určeno pro děti do 3 let. Nepoužívejte při přecitlivělosti na některou složku čajové směsi. Uchovávejte na suchém místě do 25 °C, chraňte před světlem a cizími pachy. Ukládejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.