Kosmetika

Lirene Opalovací mléko pro děti SPF50+ 150 ml

Značka: LIRENE
Produktová řada: Sun care

Opalovací mléko pro děti SPF50+ od značky Lirene poskytuje velmi vysokou ochranu před slunečním zářením. Vhodné na dětskou a citlivou pokožku. Ideální od 7 měsíců věku.

335
Doprava zdarma

O produktu: Lirene Opalovací mléko pro děti SPF50+ 150 ml

50146238

Úvod

Opalovací mléko pro děti SPF50+ od značky Lirene poskytuje velmi vysokou ochranu před slunečním zářením a podporuje přirozenou hydrolipidovou bariéru pleti. Zklidňuje podráždění a eliminuje pocity pnutí a diskomfortu. Neutralizuje volné radikály a zabraňuje fotostárnutí. Obsahuje fotostabilní minerální filtry, které intenzivně působí proti UVA a UVB paprskům. Mléko se snadno nanáší, rychle se vstřebává a nezanechává po sobě viditelný film. Ideální na dětskou i citlivou pokožku. Vhodné pro děti od 7 měsíců. Dermatologicky testováno.

Hlavní vlastnosti:

  • poskytuje velmi vysokou ochranu před UV zářením
  • obsahuje minerální filtry
  • nezanechává viditelný film
  • antioxidační účinek
  • vhodné pro děti od 7 měsíců

Použití

Před pobytem na slunci aplikujte na pokožku dostatečnou vrstvu přípravku a rovnoměrně rozetřete. Nedostatečné množství výrazně snižuje úroveň ochrany. Ačkoliv je mléko voděodolné, doporučujeme ho v průběhu opalování nanášet opakovaně, zvláště po koupání a osušení ručníkem nebo při nadměrném pocení. Doba ochrany se opakovanou aplikací neprodlužuje. 


Upozornění

Nezůstávejte příliš dlouho na slunci. Nadměrná expozice sluncem představuje vážné zdravotní riziko. Žádný přípravek nezajišťuje 100% ochranu před sluncem. Nevystavujte kojence ani malé děti přímému slunci.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.