Lovela Baby Prášek na bílé prádlo 1,3 kg

Drogerie

Značka: LOVELA
Lovela Baby Prášek na bílé prádlo je díky svému složení vhodný pro citlivou dětskou pokožku již od narození a pro pokožku náchylnou k alergiím.
Skladem na e-shopu
219

O produktu

50123041

Prací prostředek pro dokonale zářivé prádlo. Lovela Baby Prášek na bílé prádlo je díky svému složení vhodný pro citlivou dětskou pokožku již od narození a pro pokožku náchylnou k alergiím. Prášek je dobře rozpustný i při nižších teplotách a vystačí až na 13 pracích dávek.

Hlavní vlastnosti:

  • účinně odstraňuje všechny nečistoty z bílého prádla
  • vhodný pro děti a osoby, které trpí alergiemi a atopickou dermatitidou
  • pro praní v automatických pračkách i pro ruční praní a namáčení
  • s příjemnou neutrální vůní
  • pro až 13 pracích dávek 

Složení

15 % nebo více, avšak méně než 30 %: zeolity. 5 % nebo více, avšak méně než 15 %: neiontové povrchově aktivní látky, bělící činidla na bázi kyslíku. Méně než 5 %: mýdlo, polykarboxyláty, aniontové povrchově aktivní látky, parfém. 

Použití

Doporučené dávkování pro 4,5 kg náplně pračky viz obal.

Upozornění

Varování: Způsobuje vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Po manipulaci důkladně omyjte ruce. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. PŘI POŽITÍ: Necítíte-li se dobře, volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO/lékaře.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.