La Roche-Posay Anthelios XL Brume Body mist SPF50+ sprej 200 ml

Kosmetika

5.0
La Roche-Posay Anthelios XL Brume Body mist SPF50+ sprej na tělo poskytuje maximální ochranu před slunečními paprsky. Lehká textura s šetrným složením se hodí i pro citlivou pleť.
*Sleva 150 Kč při nákupu označených produktů značky La Roche Posay produktové řady Anthelios v minimální hodnotě 390 Kč. *Při nákupu označených produktů značky La Roche Posay produktové řady Anthelios v minimální hodnotě 390 Kč vč. DPH získáte slevu 150 Kč. Akce platí do 31. 5. 2023 nebo do vyprodání zásob.
679

O produktu

50112210

Sprej na tělo s velmi vysokým ochranným faktorem SPF50+ La Roche-Posay Anthelios XL Brume Body mist se hodí nejen k ochraně pokožky u moře, ale také při běžných outdoorových činnostech, např. sekání trávy nebo horské turistice. Je obohacený o aktivní látky a přírodní termální vodu z La Roche-Posay. Vysoká voděodolnost zaručuje jeho bezchybné působení i během koupání. Vylepšená textura působí na pokožce lehce a svěže a vytváří neviditelnou mlhu, která chrání před slunečními paprsky. Ochranu pokožky zajišťují aktivní látky mexoryl SX a mexoryl XL, které bojují proti volným radikálům a fotostárnutí. Sprej neobsahuje alkohol, parfemaci a je nekomedogenní. Vhodný pro všechny typy pleti.

Hlavní vlastnosti:

  • zajišťuje maximální ochranu před UV zářením
  • působí proti volným radikálům
  • nekomedogenní složení

Složení

  • komplex UV filtrů a antioxidantů s SPF 50+ – poskytuje širokospektrální ochranu
  • termální voda z La Roche-Posay – zklidňuje pleť

Použití

V dostatečném množství naneste na pokožku celého těla těsně před výskytem na slunci. Vyhněte se kontaktu s očima. Sprej je voděodolný, nicméně se doporučuje nanášet jej opakovaně při nadměrném pocení nebo po koupání, aby kůže byla neustále chráněna.

Upozornění

Nezůstávejte příliš dlouho na slunci. Vyhněte se pobytu na přímém slunci a vždy používejte pokrývku hlavy. Nadměrná expozice sluncem představuje vážné zdravotní riziko. Žádný přípravek 100% nechrání před UV zářením.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.