Kosmetika

La Roche-Posay SPF50 ultralehký sprej na obličej 75 ml

Produktová řada: Anthelios

Osvěžující ultralehký sprej na obličej La Roche-Posay Anthelios s SPF 50 poskytuje vysokou ochranu před UV zářením a díky termální vodě dodává pleti svěžest a hydrataci.

Akce 3 za 2 Při nákupu 3 produktů značky La Roche-Posay v libovolné kombinaci získáte nejlevnější produkt za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 03. 2024 nebo do vyprodání zásob.
599
Doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč. Limit pro přihlášené je 250 Kč.

O produktu: La Roche-Posay SPF50 ultralehký sprej na obličej 75 ml

50094730

Úvod

Ultralehký sprej na obličej La Roche-Posay Anthelios s SPF 50 poskytuje vysokou ochranu před UV zářením a díky termální vodě dodává pleti svěžest a hydrataci. Obsahuje termální vodu, která příjemně osvěžuje v letních dnech. Přípravek se rychle se vstřebává a na pleti zanechává příjemný pocit bez mastného filmu. Sprej je velmi praktický – lze jej aplikovat kdykoliv během dne i přes make-up. Vhodný pro citlivou pleť, i pro tu se sklonem ke sluneční intoleranci. Dermatologicky testováno.

Hlavní vlastnosti:

  • vysoká ochrana před UV zářením
  • nezanechává stopy
  • hypoalergenní, nekomedogenní
  • lze použít i přes make-up
  • lehká textura

Složení

  • filtrační systém Mexoplex® – chrání před slunečním zářením
  • termální voda La Roche-Posay – má antioxidační a probiotické účinky
  • patentovaná technologie AIRLICIUM® – proti lesku pleti

Použití

Používejte sprej minimálně 15 cm od obličeje. Stříkejte rovnoměrně na obličej, ale nestříkejte po dobu delší než 3 vteřiny na stejné místo. Při aplikaci mějte zavřené oči. Nevdechujte. Otřete přebytečné množství produktu z očí a úst. Doporučujeme v průběhu opalování nanášet opakovaně, zvláště po koupání a osušení ručníkem nebo při nadměrném pocení. Doba ochrany se opakovanou aplikací neprodlužuje.


Upozornění

Nezůstávejte příliš dlouho na slunci. Vyhněte se pobytu na přímém slunci a vždy používejte pokrývku hlavy. Nadměrná expozice sluncem představuje vážné zdravotní riziko. Žádný přípravek 100% nechrání před UV zářením.

VAROVÁNÍ - EXTRÉMNĚ HOŘLAVÝ AEROSOL.

Nádoba je pod tlakem: při zahřátí se může roztrhnout. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným plamenem a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50°C. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nestříkejte do očí a na podrážděnou pokožku. Nevdechujte. Používejte pouze pro účel, pro který je výrobek určený. Nepoužívejte v uzavřeném prostředí.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.