Kosmetika

MÁDARA DEEP MOISTURE hloubkově hydratační fluid 50 ml

Značka: MÁDARA
Produktová řada: Deep Moisture
  • Ultralehký, intenzivně hydratační fluid DEEP MOISTURE od značky MÁDARA pomáhá posílit přirozenou bariéru vlhkosti pokožky. Vaše pleť bude pevná a zářivá.
NAVÍC MÁDARA SOS HYDRA hydratační krém 15 ml Při nákupu produktů značky MÁDARA v minimální hodnotě 990 Kč získáte NAVÍC MÁDARA SOS HYDRA hydratační krém 15 ml za 0,01 Kč. Akce platí do 30. 09. 2023 nebo do vyprodání zásob.
729

O produktu: MÁDARA DEEP MOISTURE hloubkově hydratační fluid 50 ml

50135320

Úvod

Lehký fluid DEEP MOISTURE od značky MÁDARA poskytuje hloubkovou hydrataci až po dobu 24 hodin a obnovuje přirozenou vlhkost pokožky. Kyselina hyaluronová, výtažky z pelyňku a jetele s vitaminy C a E společně dodávají rovnováhu suchým a mastným místům na obličeji. Přípravek je velmi šetrný, lehce vstřebatelný a udržuje pokožku v naprosté rovnováze a pohodlí bez pocitu pnutí. Produkt obsahuje 100 % přírodních složek, z toho 20 % v bio kvalitě. Dermatologicky testováno*. Celkem 89 % účastníků studie potvrzuje dlouhodobou hydrataci pleti a lepší pružnost pokožky o celých 93 %. Vhodný pro normální a smíšenou pleť ke každodennímu používání.

*Dermatologická studie, 30 dobrovolníků, 4 týdny používání.

Hlavní vlastnosti:

  • ultra lehké, snadno vstřebatelné složení
  • posiluje vlhkost pleti
  • vyrovnává mastná a suchá místa
  • zlepšuje celkový vzhled pleti
  • certifikováno Ecocert/COSMOS

Použití

Aplikujte ráno na čistou tvář a krk.


O značce

Přírodní kosmetika od lotyšské společnosti MÁDARA nabízí ekologické výrobky pro péči o pleť a celé tělo. Filozofie značky je založena na myšlence, že čistě přírodní složky jsou pro lidské tělo nejpřirozenější a nejprospěšnější a jejich ekologický původ navíc zaručuje minimální dopad na přírodu. Ve svých produktech k nám přináší bohaté vůně z rostlinných, květinových a bobulových extraktů. 

Byliny z tajemného Severu

MÁDARA obsahuje bio certifikované extrakty z rostlin, které se vyskytují v severní části Lotyšska a vyznačují se výjimečně vysokým obsahem aktivních látek. Hlavním tajemstvím značky jsou totiž při výrobě použité přírodní složky, především extrakty z květin a bylin z baltských luk a lesů. Rostliny během krátkého léta, které se vyznačuje dlouhou dobou slunečního svitu, musí aktivizovat své síly k rozmnožení v co nejkratším čase. Obsažené látky v přípravcích jsou díky tomu koncentrovanější. Značka získala certifikát ECOCERT a mnohé z produktů mají veganské složení.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.