Kosmetika

MÁDARA MAKEUP REMOVER BI-PHASE dvoufázový odličovač make-upu 100 ml

Značka: MÁDARA

MÁDARA MAKE-UP REMOVER BI-PHASE přírodní dvoufázový odličovač make-upu dokonale čistí pleť a následně ji zklidňující. S kyselinou hyaluronovou a růžovou vodou.

375
Doprava zdarma

O produktu: MÁDARA MAKEUP REMOVER BI-PHASE dvoufázový odličovač make-upu 100 ml

50136042

Úvod

MÁDARA MAKE-UP REMOVER BI-PHASE je přírodní certifikovaný dvoufázový odličovač make-upu, který bez námahy zvládne i ty nejnáročnější úkoly. Hedvábná olejová fáze odstraňuje dlouhotrvající i voděodolné líčení a minerální opalovací krém. Druhá čisticí vodní fáze definitivně setře všechny zbytky. Jemné složení s kyselinou hyaluronovou, růžovou vodou, vilínem a květovou vodou z chrpy zjemňuje, zklidňuje a vyrovnává pokožku, stahuje póry a podporuje hydrataci. Obsahuje aloe vera pro dlouhodobou hydrataci a ochranu před volnými radikály. Dvoufázový odličovač je také doplněn o extrakt z ginkgo biloby. Vhodné pro všechny typy pokožky.

Hlavní vlastnosti:

  • dokonale odličuje a hydratuje pleť
  • přírodní, certifikované složení
  • vhodné pro všechny typy pleti


Použití

Pomocí vatového tamponu nebo ubrousku jemně otřete celý obličej, oči a rty. Používejte ráno a večer.


O značce

Přírodní kosmetika od lotyšské společnosti MÁDARA nabízí ekologické výrobky pro péči o pleť a celé tělo. Filozofie značky je založena na myšlence, že čistě přírodní složky jsou pro lidské tělo nejpřirozenější a nejprospěšnější a jejich ekologický původ navíc zaručuje minimální dopad na přírodu. Ve svých produktech k nám přináší bohaté vůně z rostlinných, květinových a bobulových extraktů. 

Byliny z tajemného Severu

MÁDARA obsahuje bio certifikované extrakty z rostlin, které se vyskytují v severní části Lotyšska a vyznačují se výjimečně vysokým obsahem aktivních látek. Hlavním tajemstvím značky jsou totiž při výrobě použité přírodní složky, především extrakty z květin a bylin z baltských luk a lesů. Rostliny během krátkého léta, které se vyznačuje dlouhou dobou slunečního svitu, musí aktivizovat své síly k rozmnožení v co nejkratším čase. Obsažené látky v přípravcích jsou díky tomu koncentrovanější. Značka získala certifikát ECOCERT a mnohé z produktů mají veganské složení.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.